ZAO Třpytivé oční stíny 113 Gold Coppered 3 g náplň

ZAO Třpytivé oční stíny 113 Gold Coppered 3 g náplň

Náplň očních stínů v zářivém perleťově zlatavém odstínu s měděnými tóny vypadá skvěle na den i na večer. Dokonale prozáří a zvýrazní váš pohled.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Třpytivé oční stíny 113 Gold Coppered mají okouzlující perleťový odstín se zlatavými a měděnými tóny, který obzvláště vynikne v kombinaci s opálenou pokožkou. Náhradní náplň můžete vložit jak do původního obalu, tak si k nim přikoupit praktickou bambusovou paletku, do které se vám vejdou ještě další tři stíny navíc.

Třpytivé oční stíny ZAO pokryjí vaše víčka tisíci zářivými odlesky. Mají bohatou pigmentaci, díky čemuž jsou jejich odstíny opravdu intenzivní a výrazné. Jejich výdrž je dlouhotrvající a velice snadno se nanášejí. Dají se jednoduše rozetřít do ztracena pro maximálně přirozený efekt.

Oční stíny ZAO neobsahují potenciálně škodlivé syntetické ingredience, takže nedráždí jemnou a citlivou pokožku v okolí očí. Naopak jsou bohaté na výtažky z bambusu a olivovníku, které prospívají pleti. Se třpytivými očními stíny ZAO vytvoříte dokonalé líčení.

Použití: Nanášejte stíny na oční víčko prsty, štětcem či pěnovým aplikátorem.

Barva: měděná, perleťová, zlatá

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?