ZAO Třpytivé oční stíny 115 Ruby Red 3 g náplň

ZAO Třpytivé oční stíny 115 Ruby Red 3 g náplň

Náplň očních stínů v elegantním světlém burgundském odstínu vás zaujme vysokým třpytem a skvělými vlastnostmi. Stíny se snadno aplikují a dlouho vydrží v perfektním stavu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Třpytivé oční stíny 115 Ruby Red se skvěle kombinují s dalšími neutrálními oční stíny a snadno s nimi vytvoříte jakékoliv líčení. Tuto náhradní náplň můžete vložit jak do původního obalu, tak do praktické bambusové paletky, kde si můžete sestavit vlastní paletu barev přesně podle vašeho vkusu.

Třpytivé oční stíny ZAO pokryjí vaše víčka tisíci zářivými odlesky. Mají bohatou pigmentaci, díky čemuž jsou jejich odstíny opravdu intenzivní a výrazné. Jejich výdrž je dlouhotrvající a velice snadno se nanášejí. Dají se jednoduše rozetřít do ztracena pro maximálně přirozený efekt.

Oční stíny ZAO neobsahují potenciálně škodlivé syntetické ingredience, takže nedráždí jemnou a citlivou pokožku v okolí očí. Naopak jsou bohaté na výtažky z bambusu a olivovníku, které prospívají pleti. Se třpytivými očními stíny ZAO vytvoříte dokonalé líčení.

Použití: Nanášejte stíny na oční víčko prsty, štětcem či pěnovým aplikátorem.

Barva: červená, perleťová

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?