ZAO Třpytivé oční stíny 117 Pinky Bronze 3 g náplň

ZAO Třpytivé oční stíny 117 Pinky Bronze 3 g náplň

Náplň očních stínů v půvabném přirozeném bronzovém odstínu můžete libovolně kombinovat s dalšími neutrálními či výraznými odstíny očních stínů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Třpytivé oční stíny 117 Pinky Bronze v půvabném bronzovém odstínu s jemnou perletí vypadají skvěle pro každodenní přirozené líčení, ale můžete je libovolně kombinovat podle vaší momentální chuti i s dalšími výraznějšími odstíny a vytvořit si pozornost přitahující večerní líčení. Praktickou náplň můžete vložit do původního obalu či do magnetické paletky.

Třpytivé oční stíny ZAO pokryjí vaše víčka tisíci zářivými odlesky. Mají bohatou pigmentaci, díky čemuž jsou jejich odstíny opravdu intenzivní a výrazné. Jejich výdrž je dlouhotrvající a velice snadno se nanášejí. Dají se jednoduše rozetřít do ztracena pro maximálně přirozený efekt.

Oční stíny ZAO neobsahují potenciálně škodlivé syntetické ingredience, takže nedráždí jemnou a citlivou pokožku v okolí očí. Naopak jsou bohaté na výtažky z bambusu a olivovníku, které prospívají pleti. Se třpytivými očními stíny ZAO vytvoříte dokonalé líčení.

Použití: Nanášejte stíny na oční víčko prsty, štětcem či pěnovým aplikátorem.

Barva: bronzová, perleťová

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?