Lavera Třpytivé oční stíny MONO 02 modrá orchidej, Trend Sensitive 2014 1,5 g

Lavera Třpytivé oční stíny MONO 02 modrá orchidej, Trend Sensitive 2014 1,5 g

Minerální oční stíny v barvě půlnoční modři vám dodají okouzlující půvab. Vypadají skvěle ve formě kouřového líčení a díky tisícům částeček odrážejících světlo rozzáří váš pohled.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lavera Třpytivé oční stíny Mono 02 modrá orchidej jsou tou pravou volbou pro večerní líčení či zvláštní příležitosti, a využijete je nejen během plesové sezóny. Jejich okouzlující odstín v magických tónech půlnoční modři prohloubí váš pohled a dodá vám půvab skutečné femme fatale. Sluší všem barvám očí a jsou skvělou alternativou ke klasickým hnědým a černým odstínům.

Třpytivé mono oční stíny Lavera jsou složeny z kvalitních minerálních pigmentů, které jim dodávají skutečně intenzivní odstín. Snadno se nanášejí štětcem či prsty, jejich aplikace je rovnoměrná a vydrží po celý den v perfektním stavu. Obsahují drobné třpytivé částečky, které pokryjí vaše víčka dech beroucími odlesky a rozjasní váš pohled.

Oční stíny jsou oftalmologicky testovány a vhodné i pro nositelky kontaktních čoček. Nedráždí oční víčka a nezpůsobují jejich zarudnutí či otoky. Odstíny těchto stínů s okouzlujícím metalickým leskem ozvláštní vaše líčení a báječně se kombinují s matnými či třpytivými stíny. Můžete je používat jak na sucho, tak na mokro pro dramatičtější efekt. 

Rozzáří váš pohled

Třpytivé mono oční stíny Lavera jsou skvělým kompaktním pomocníkem pro vaše každodenní líčení. Oční stíny vám dovolí nejen dát průchod své kreativitě, ale zároveň budou perfektní stálicí ve vaší kosmetické sbírce, na kterou se můžete kdykoliv spolehnout. Mono oční stíny můžete používat buď samostatně, nebo je mezi sebou kombinovat.

Tajemný odstín

Odstín s názvem Modrá orchidej je skutečný chameleon. Na první pohled temně modrá barva s fialkovými tóny vypadá skvěle v záhybu víčka a vytvoříte s ní i velice výrazné kouřové líčení, pokud ji nakombinujete s tmavě šedými či stříbrnými tóny. Zároveň ale mohou posloužit také na běžný den, kdy s nimi vytvoříte pouze decentní oční linku na horním či dolní víčku.

Kvalitní pigmenty

Základ očních stínů Lavera tvoří minerální pigmenty, které jsou skvělými nosiči barev a dodávají odstínům hloubku a intenzitu. Díky tomu se stíny snadno vytvoříte perfektní líčení takřka v pár vteřinách. Mono stíny Lavera se rychle aplikují, můžete použít jak klasický pěnový aplikátor na oční stíny, váš oblíbený štětec či jednoduše prsty. Navíc jsou oftalmologicky testovány.

Celodenní výdrž

Oční stíny Lavera se snadno kombinují a můžete použít třeba všechny čtyři odstíny najednou. Stíny obsahují jemný třpyt, který ovšem působí velice přirozeně a dodá vašemu pohledu svěžest. Díky kompaktnímu balení se vejdou opravdu všude a jsou ideální i na cestování, protože nezaberou příliš místa. Atraktivní a všestranné odstíny poslouží na denní i večerní líčení.

Použití: Nanášejte stíny na oční víčko prsty, štětcem či pěnovým aplikátorem. Pro dlouhodobou výdrž a zvýraznění odstínu použijte bázi pod oční stíny Lavera.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?