Lavera Třpytivé oční stíny MONO 03 modrošedá, Trend Sensitive 2014 1,5 g

Lavera Třpytivé oční stíny MONO 03 modrošedá, Trend Sensitive 2014 1,5 g

  • Bez DPH 123 Kč

Oční stíny s kvalitními minerální pigmenty pokryjí vaše oční víčka unikátním šedomodrým odstínem, který dodá elegantní a sofistikovaný vzhled. Skvěle se kombinují s šedými a černými odstíny.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Lavera Třpytivé oční stíny Mono 03 modrošedá mají dvousložkovou strukturu odstínu a můžete si tak snadno regulovat, zda chcete mít jejich zabarvení více do šeda či do modra. Vypadají skvěle nanesené na celé oční víčko a díky třpytivým částečkám rozzáří váš pohled. Výborně se kombinují s černými a šedými odstíny pro večerní kouřový vzhled. 

Třpytivé mono oční stíny Lavera jsou složeny z kvalitních minerálních pigmentů, které jim dodávají skutečně intenzivní odstín. Snadno se nanášejí štětcem či prsty, jejich aplikace je rovnoměrná a vydrží po celý den v perfektním stavu. Obsahují drobné třpytivé částečky, které pokryjí vaše víčka dech beroucími odlesky a rozjasní váš pohled.

Oční stíny jsou oftalmologicky testovány a vhodné i pro nositelky kontaktních čoček. Nedráždí oční víčka a nezpůsobují jejich zarudnutí či otoky. Odstíny těchto stínů s okouzlujícím metalickým leskem ozvláštní vaše líčení a báječně se kombinují s matnými či třpytivými stíny. Můžete je používat jak na sucho, tak na mokro pro dramatičtější efekt. 

Rozzáří váš pohled

Třpytivé mono oční stíny Lavera jsou skvělým kompaktním pomocníkem pro vaše každodenní líčení. Oční stíny vám dovolí nejen dát průchod své kreativitě, ale zároveň budou perfektní stálicí ve vaší kosmetické sbírce, na kterou se můžete kdykoliv spolehnout. Mono oční stíny můžete používat buď samostatně, nebo je mezi sebou kombinovat.

Sexy odstín

Mono oční stíny mají mramorovaný povrch, kde naleznete jak tmavě modré, tak stříbřitě šedivé tóny. Tento odstín je velice univerzální, sluší všem barvám očí a je skvělým základem pro kouřové líčení očí. Oční stíny můžete používat na sucho pro přirozenější efekt či s navlhčeným aplikátorem pro zvýšení intenzity jejich pigmentace.

Kvalitní pigmenty

Základ očních stínů Lavera tvoří minerální pigmenty, které jsou skvělými nosiči barev a dodávají odstínům hloubku a intenzitu. Díky tomu se stíny snadno vytvoříte perfektní líčení takřka v pár vteřinách. Mono stíny Lavera se rychle aplikují, můžete použít jak klasický pěnový aplikátor na oční stíny, váš oblíbený štětec či jednoduše prsty. Navíc jsou oftalmologicky testovány.

Použití: Nanášejte stíny na oční víčko prsty, štětcem či pěnovým aplikátorem. Pro dlouhodobou výdrž a zvýraznění odstínu použijte bázi pod oční stíny Lavera.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?