Alva Tuhý deodorant krystal Sensitiv 100 g

Alva Tuhý deodorant krystal Sensitiv 100 g

Tuhý deodorant ve formě krystalu efektivně chrání pokožku před nadměrným pocením i vznikem zápachu. Je vhodný i pro velmi citlivou pokožku a hodí se pro může i ženy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Alva Tuhý deodorant krystal Sensitive je přírodním produktem pro ochranu před nadměrným pocením a zápachem. Jedná se o nejčistší formu deodorantu se stoprocentním obsahem vysokomolekulárních minerálních solí, které spolehlivě chrání před nepříjemným pocením a jeho důsledky, avšak nepronikají do hlubších vrstev pokožky a neucpávají její póry, a proto se není třeba obávat potenciálních negativních účinků na zdraví.

Deodorant ve formě tuhého krystalu je vhodný i na tu nejcitlivější pokožku, protože neobsahuje žádné nadbytečné přidané ingredience či dráždivé látky. Nezpůsobuje zarudnutí pokožky ani nepříjemné svědění. Je zcela bez parfemace, proto je vhodný jak pro ženy, tak pro muže, a jeho aroma se tak nemísí s vaším oblíbeným parfémem či vůní.

Použití je velice snadné a pohodlné, díky kompaktní velikosti se snadno vejde do každého příručního zavazadla a je vhodnou alternativou i na cestování. Nezpůsobuje vznik nežádoucích bílých skvrn na oblečení a díky jemné minerální struktuře nelepí. Citlivá pokožka podpaží tak zůstává dokonale chráněná a svěží efekt přetrvává po celý den.

Použití: Před použitím krystal navlhčete pod tekoucí vodou a následně jemně potřete pokožku podpaží a všech dalších oblastí zvýšeného pocení.

Upozornění: Nepoužívejte na poškozenou či podrážděnou pokožku!

Ostatní kategorie: Deodoranty pro muže

Výrobce: Alva naturkosmetik gmbh, Gewerbepark 19, 49143 Bissendorf Německo, www.alva.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Ammonium Alum / Barbora 28. 6. 2017 16:42

Záměrně nedávám palec nahoru ani dolů, protože mám deodorant tohoto složení od jiného výrobce. Mám zkušenosti s deo krystaly se složením Ammonium Alum (což je tento - čistý, čirý) a Potassium alum (zakalený, neprůhledný). Fungují oba, ale Ammonium Alum lépe jako samotný krystal, protože se lépe nanáší a nedrolí se. Nezabrání sice pocení, ale SPOLEHLIVĚ zabraňuje vzniku zápachu potu a to i v těchto vedrech. Potassium Alum je lepší v krémových nebo kuličkových deodorantech s dalšími přísadami. Ve formě "krystalu" se špatně nanáší a jakoby se drolil do zrníček, která pak od kůže odpadávají, takže pak funguje o trochu hůře.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?