Alva Tuhý deodorant krystal Sensitiv 90 g

Alva Tuhý deodorant krystal Sensitiv 90 g

  • Bez DPH 247 Kč

Alva Tuhý deodorant krystal Sensitiv je skvělou přírodní variantou pro ochranu před nadměrným pocením, jenž je vhodná i pro velice citlivou pokožku. Složení tohoto deodorantu neobsahuje žádné přidané či potenciálně alergizující látky, proto nezpůsobuje reakce z přecitlivělosti a nedráždí pokožku.

Krystal je formován vysokomolekulárními minerálními solemi, které nepronikají do pórů kůže, nevstřebávají se do organismu a neovlivňují metabolismus pokožky. Je zcela bez parfemace, díky čemuž je vhodný pro ženy i muže a skvěle se kombinuje s vaší oblíbenou vůní. Utvoří na kůži film s velmi jemnou texturou, která chrání pokožku a zabraňuje množení bakterií rozkládajících pot.

Použití krystalu je skutečně pohodlné a díky tuhé konzistenci se nemusíte obávat vzít ho s sebou na cesty. Uzavíratelný obal zabrání znečištění obsahu a deodorant tak můžete nosit každý den v tašce či kabelce. Deodorant nezpůsobuje vznik bílých skvrn na oblečení, spolehlivě vás ochrání před nadměrným pocením a dodá pocit svěžesti po celý den.

Použití: Před použitím krystal navlhčete pod tekoucí vodou a následně jemně potřete pokožku podpaží a všech dalších oblastí zvýšeného pocení.

Upozornění: Nepoužívejte na poškozenou či podrážděnou pokožku!

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Ammonium Alum

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Alva naturkosmetik gmbh, Gewerbepark 19, 49143 Bissendorf Německo, www.alva.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?