Crystal Spring Tuhý krystalový deodorant Salt of the Earth 90 g

Crystal Spring Tuhý krystalový deodorant Salt of the Earth 90 g

  • Bez DPH 178 Kč

Tuhý krystalový deodorant Crystal Spring využívá adstringentních účinků přírodně vyskytujícího se kamence, sloučeniny solí draslíku a hliníku. Krystaly kamence se do pokožky nevstřebávají, pouze zůstávají na jejím povrchu a tím pádem mechanicky neucpávají kožní póry.

Kamenec nejen zatáhne kožní póry, ale také působí antibakteriálně, což je nesmírnou výhodou. Pot sám o sobě totiž není cítit. Zápach vzniká až ve chvíli, kdy se dostane do styku s bakteriemi na pokožce.

Kamenec Crystal Spring si tak šetrně a přesto účinně poradí se vznikem tělesného pachu a zároveň vám nebude ucpávat póry a podněcovat záněty potních žláz.

Použití: Krystal navlhčete vodou a aplikujte na suchou čistou pokožku podpaží.

Upozornění: Nepoužívejte na podrážděnou či poraněnou pokožku

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Potassium Alum

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Crystal Spring, Unit 17, Monks Brook Industrial Estate, SO53 4RA Eastleigh, Hampshire Velká Británie, tel: 023 8026 7143, www.crystalspring.co.uk

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

nejlepší doedorant / Anna Opluštilová 1. 7. 2012 11:19

Skutečně nejlepší deodoranr, který jsme kdy měla. Potím se jen v opravdovém vedru, a pot na vzduchu nmá žádný pach. Výhodou je, že není parfémovaný, tudíž s enebije vůně s parfémem. Komu vůně chybí, může použít i deo voňavý třeba v kuličce.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?