Song of India Tuhý parfém Buddhovo potěšení 6 g

Song of India Tuhý parfém Buddhovo potěšení 6 g

  • Bez DPH 206 Kč

Tuhý parfém Song of India Buddhovo potěšení vás zahalí do sladké kořeněné vůně, která vás bude doprovázet po dlouhou dobu. Kombinace esenciálních olejů, přírodních vosků a rostlinných olejů se na pokožce lehce rozpustí, skvěle k ní přilne a vytvoří jedinečnou vůni, která potěší tělo i mysl.

Parfém Buddhovo potěšení je vyrobený z čistě přírodních látek a přináší jemně nasládlou kořeněnou vůni s podtóny santalového dřeva, která se na kůži rozvine v čistou uklidňující vůni připomínající dalekou Indii. Díky obsahu včelího vosku a rostlinných olejů tuhý parfém spolehlivě přilne k pokožce na dlouhou dobu a bude vás tak doprovázet po celý den. Je vhodný jak pro ženy, tak pro muže.

Použití: Malé množství parfému naberte na prst a aplikujte na pulzní body. Aplikaci opakujte podle potřeby kdykoliv během dne.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Včelí vosk, Směs esenciálních olejů, Olej z pšeničných klíčků

Možné alergeny: Směs esenciálních olejů

Konzistence: hutná krémová

Obal: dřevěný

Přebal: papírový

Složení: bez alkoholu

Výrobce: R. EXPO INDIA, F-30, Sector-11, 201301 Noida Indie, tel: 0091-120-4212115, http://www.rexpoindia.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Jeisa / 18. 6. 2016 11:05

Tento parfém se zdá kvalitní. Vůně je hodně silná, spíš jakoby pánská. Ale pro ženy, co mají rády silné vůně, proč ne. Já na tento typ vůní nejsem, proto jsem parfém přenechala bratrovi, kterému voní. Jinak pěkné dřevěné balení, které může sloužit taky jako dekorace. :-)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?