Nobilis Tilia Túje - vyřaz 5 ml

Nobilis Tilia Túje - vyřaz 5 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 5 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Éterický olej z túje s významným antirevmatickým účinkem. Působí proti infekcím močových cest a močového měchýře, podporuje vylučování vody a zvyšuje produkci hlenu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Túje je čistý éterický olej bez přidaných látek vyráběný v lékopisné kvalitě. Vůně éterického oleje z túje je mírně kořeněná s lece nahořklými tóny a věrně připomíná šalvěj. Jeho účinky jsou velice silné a pro vysoký obsah ketonů je nutná při manipulaci s tímto olejem zvýšená opatrnost.

Silice z túje má silný antirevmatický účinek, zmírňuje známky chronického zánětu a celkově ulevuje od obtíží spojených s dlouhodobými onemocněními kloubů. Éterický olej z túje má příznivý vliv také při zánětech močového měchýře a močových cest a působí močopudně.

Túje má proto vliv i při otocích a příznacích nadměrného zadržování vody, kdy podporuje její vylučování a obnovení správné rovnováhy tekutin v těle. Díky mukolytickým účinkům túje podporuje vykašlávání a rozpouštění hlenu, a tím i rychlé odplavování mikroorganismů z dýchacího traktu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Thuja Orientalis Oil

Možné alergeny: Thuja Orientalis Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida, svalové napětí a křeče

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.