Lavera Tužka na obočí 02 světle hnědá, Trend Sensitiv 2014 1,14 g

Lavera Tužka na obočí 02 světle hnědá, Trend Sensitiv 2014 1,14 g

  • Bez DPH 65 Kč

Tužka na obočí v přirozeném světle hnědém odstínu je vhodná především pro ženy se světlými vlasy, blondýnky a zrzky. Dokonale podtrhne tvar vašeho obočí a dodá vám upravený vzhled.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tužka na obočí Lavera 02 světle hnědá dodá vaší tváři dokonale pěstěný vzhled a zároveň působí mimořádně přirozeně díky jemnému, světle hnědému odstínu. Toto zabarvení je vhodné především pro ženy se světlými vlasy, blondýnky či zrzky. Jojobový olej a bambucké máslo dodávají citlivé pokožce očního okolí vyživující látky a tužka se velice snadno používá.

Tužka na obočí Lavera je absolutní nezbytností pro vaše každodenní líčení. Obočí tvoří rám očí a dokáže zcela změnit vzhled vaší tváře. Je proto důležité věnovat jeho úpravě pozornost. Tato tužka na obočí s kvalitními minerálními pigmenty dodá vašemu obočí dostatečně intenzivní odstín a dokonale jej zvýrazní. Pokud si přejete jemnější výraz, tvarujte obočí do kulata, pokud chcete podtrhnout ostré rysy vaší tváře, zdůrazněte lomený oblouk obočí.

Díky rostlinným voskům tužka dokonale klouže po pokožce a nejen, že oblast obočí pokryje sytou barvou, ale zároveň zafixuje jeho tvar. Díky tomu výsledek vašeho líčení vydrží po celý den. Přírodní složení nedráždí oční okolí a má příznivý vliv na pokožku. Vaše obočí tak přirozeně zvýrazněné a podpoří krásu vašich očí.

Nejdůležitější část obličeje

Víte, proč je obočí tak důležité? Utváří náš celkový vzhled, dokáže otevřít váš pohled nebo jej zase naopak zpřísnit. Krásně tvarované a přirozeně zvýrazněné obočí orámuje celou vaši tvář a dokáže zcela proměnit váš výraz. Tužka na obočí Lavera je pak šikovným malým pomocníkem, se kterým v několika málo okamžicích vytvoříte perfektní obočí.

Precizní aplikace

Tužka na obočí Lavera je tvořena těmi nejlepšími přírodními ingrediencemi, které zaručí ideální konzistenci. Tužka není ani příliš měkká, aby se během dne nerozpíjela, ani příliš tvrdá pro pohodlnou aplikaci. Dobře se nanáší a pokryje vaše obočí rovnoměrně. Tužku nanášejte rychlými a krátkými tahy tak, aby napodobila skutečnou strukturu obočí. 

Přirozený odstín

Tužka na obočí je nabízena ve dvou variantách, které můžete i vzájemně kombinovat. Tento jemný světle hnědý odstín ocení zejména blondýnky či ženy se světlejšími a zrzavými vlasy. Tužka na obočí skvěle splyne s vaším obočím a zvýrazní jej velice nenápadným způsobem. Tužku udržujte perfektně ostrou kvalitním ořezávátkem na tužky.

Přírodní složení

Tužka na oči nejen zvýrazní vaše obočí a dodá mu upravený vzhled, ale zároveň je maximálně šetrná k citlivé oblasti očního okolí. Obsahuje přírodní složky, jako jsou vosky a rostlinné oleje, které dodávají tužce ideální lehce krémovou texturu, ale zároveň nezatěžují okolní pokožku. Tužka na obočí navíc vydrží v perfektním stavu po celý den.

Použití: Drobnými tahy dobře ořezanou tužkou zvýrazněte přirozený tvar obočí. Pro delší výdrž na závěr zafixujte pudrem.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?