Prohlédněte si vaše seznamy přání

Inika Organic Tužka na obočí, Blonde Bombshell 1,2 g

Inika Organic Tužka na obočí, Blonde Bombshell 1,2 g

490
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Veganská tužka na obočí vám pomůže dosáhnout perfektního vzhledu obočí díky krásně měkké a krémové textuře.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Tužka na obočí, Blonde Bombshell Inika Organic je veganská a pomůže vám dosáhnout perfektního vzhledu obočí díky krásně měkké a krémové textuře. Tužka navíc obsahuje praktický kartáček, díky kterému obočí snadno pročešete a zkrotíte do požadovaného tvaru. Využijete ji k zvýraznění nebo pozvednutí přirozeného tvaru vašeho obočí, vyplnění chybějících chloupků nebo zvýraznění barvy.

Tato tužka na obočí s kvalitními minerálními pigmenty dodá vašemu obočí dostatečně intenzivní odstín a dokonale jej zvýrazní. Díky rostlinným voskům a kokosovému oleji tužka dokonale klouže po pokožce a nejen, že oblast obočí pokryje sytou barvou, ale zároveň zafixuje jeho tvar. Díky tomu výsledek vašeho líčení vydrží po celý den. Přírodní složení nedráždí oční okolí a má příznivý vliv na pokožku.

Inika Organic přinesla revoluční změnu v oblasti přírodního organického make-upu. Má totiž výbornou výdrž s excelentní pigmentací a plně kryje. Certifikovaná organická, veganská a Cruelty Free kosmetika Inika Organic neobsahuje žádné syntetické škodlivé složky.

Použití: Drobnými tahy dobře ořezanou tužkou zvýrazněte přirozený tvar obočí. Pro delší výdrž na závěr zafixujte pudrem.

Výrobce: Inika Organic, U Kanálky 1559/5 , 120 00, Praha 2, Česká republika

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: