Lavera Tužka na obočí, Trend Sensitiv 1,05 g

Lavera Tužka na obočí, Trend Sensitiv 1,05 g

Tužka na obočí Lavera Trend Sensitiv pro přirozeně vypadající obočí při dennním líčení i pro výraznější a dramatičtější večerní vzhled. Součástí tužky je kartáček, pomocí kterého upravíte své obočí do požadovaného tvaru a poté ho snadno dokreslíte tužkou. Pečlivě vybraná směs rostlinných másel a panenských olejů vytváří jemnou konzistenci, díky, které se s tužkou velice snadno kreslí na kůži

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tužka na obočí Lavera Trend Sensitiv pro přirozeně vypadající obočí při dennním líčení i pro výraznější a dramatičtější večerní vzhled. Součástí tužky je kartáček, pomocí kterého upravíte své obočí do požadovaného tvaru a poté ho snadno dokreslíte tužkou. Pečlivě vybraná směs rostlinných másel a panenských olejů vytváří jemnou konzistenci, díky které se s tužkou velice snadno kreslí na kůži. 

Bambucké a kakaové máslo a jojobový a slunečnicový olej vyživují tak často opomínanou pleť pod obočím. Obsahují velké množství vitaminů rozpustných v tucích a antioxidantů, které mají regenerační účinek a napomáhají hojení drobných trhlinek například po epilaci obočí. 

Díky svému přírodnímu složení je produkt vhodný i pro citlivou pleť

Použití: Učešte obočí pomocí kartáčku na tužce a potom vykreslete do požadovaného tvaru. Pro přirozený vzhled doplňte barvu jen do míst, kde roste obočí řidší.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?