ZAO Tužka na oči a obočí 604 Dark Green 1,17 g

ZAO Tužka na oči a obočí 604 Dark Green 1,17 g

Tmavě zelený odstín tužky na oči dodá vašemu líčení barvu a vypadá skvěle samostatně i v kombinaci a neutrálním líčením očí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Tužka na oči a obočí 604 Dark green v okouzlujícím tmavě zeleném odstínu podtrhne vaši přirozenou krásu a vypadá skvěle samostatně i v kombinaci s neutrálním líčením očí. Pokud máte obavy z barev, můžete ji použít pouze na dolní linku jako zajímavý akcent.

ZAO tužky na oči a obočí jsou produktem, který vám ušetří místo v kosmetické taštičce a můžete s nimi vytvořit mnoho zajímavých looků. Tužky na oči jsou jedním z nejpoužívanějších výrobků dekorativní kosmetiky, a proto je skvělé, že jsou nabízeny i s přírodním složením.

Tužky na oči a obočí ZAO tak nedráždí citlivou pokožku v okolí očí a nezatěžují ji. Obsahují vyživující bambucké máslo, díky kterému mají příjemnou krémovou texturu a snadno se nanášejí. Vydrží v perfektním stavu po celý den a můžete je použít jak pro vytvoření očních linek, tak na obočí.

Použití: Tužkou vystínujte obočí pro extravagantní look a/nebo ji použijte k nakreslení zvýrazňující linky na horní či spodní víčko.

Ostatní kategorie: Oční linky

Barva: zelená

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?