ZAO Tužka na oči a obočí 605 Night Blue 1,17 g

ZAO Tužka na oči a obočí 605 Night Blue 1,17 g

Tmavě modrý odstín tužky na oči vypadá skvěle jako součást kouřového líčení, ale snadno s ní vytvoříte i přirozený vzhled pro každý den.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Tužka na oči a obočí 605 Night Blue má tmavě modrý odstín, který sluší všem barvám očí. Vypadá skvěle samostatně jako tenká linka při linii řas pro denní líčení, či jakou součást kouřového looku pro zvláštní příležitosti. Můžete ji nechat jako ostrou linku či ji rozmazat do ztracena.

ZAO tužky na oči a obočí jsou produktem, který vám ušetří místo v kosmetické taštičce a můžete s nimi vytvořit mnoho zajímavých looků. Tužky na oči jsou jedním z nejpoužívanějších výrobků dekorativní kosmetiky, a proto je skvělé, že jsou nabízeny i s přírodním složením.

Tužky na oči a obočí ZAO tak nedráždí citlivou pokožku v okolí očí a nezatěžují ji. Obsahují vyživující bambucké máslo, díky kterému mají příjemnou krémovou texturu a snadno se nanášejí. Vydrží v perfektním stavu po celý den a můžete je použít jak pro vytvoření očních linek, tak na obočí.

Použití: Tužkou vystínujte obočí pro extravagantní look a/nebo ji použijte k nakreslení zvýrazňující linky na horní či spodní víčko.

Ostatní kategorie: Oční linky

Barva: modrá

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?