ZAO Tužka na oči a obočí 606 Plum 1,17 g

ZAO Tužka na oči a obočí 606 Plum 1,17 g

Tmavě švestkový odstín tužky na oči sluší především hnědým a zeleným očím. Oproti klasické černé tužce působí o něco měkčeji a přirozeněji.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

ZAO Tužka na oči a obočí 606 Plum je skvělou alternativou klasické černé tužky na oči a působí o něco měkčeji a přirozeněji. Snadno s ní ale vytvoříte i výrazný kouřový vzhled pro zvláštní příležitosti, když ji zkombinujete s černými, šedými či tmavě fialovými očními stíny.

ZAO tužky na oči a obočí jsou produktem, který vám ušetří místo v kosmetické taštičce a můžete s nimi vytvořit mnoho zajímavých looků. Tužky na oči jsou jedním z nejpoužívanějších výrobků dekorativní kosmetiky, a proto je skvělé, že jsou nabízeny i s přírodním složením.

Tužky na oči a obočí ZAO tak nedráždí citlivou pokožku v okolí očí a nezatěžují ji. Obsahují vyživující bambucké máslo, díky kterému mají příjemnou krémovou texturu a snadno se nanášejí. Vydrží v perfektním stavu po celý den a můžete je použít jak pro vytvoření očních linek, tak na obočí.

Použití: Tužkou vystínujte obočí pro extravagantní look a/nebo ji použijte k nakreslení zvýrazňující linky na horní či spodní víčko.

Ostatní kategorie: Oční linky

Barva: švestková

Výrobce: COSMÉTIKA France SARL, 10 rue Condorcet, 26100 Romans sur Isére Francie, http://www.zaomakeup.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?