Annemarie Börlind Tužka na oči Graphite 1 g

Annemarie Börlind Tužka na oči Graphite 1 g

Skladem 3 - 5 ks

Tužka na oči v šedomodrém odstínu vám pomůže vytvořit elegantní líčení, které bude slušet především světle modrým či šedým očím.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Annemarie Borlind Tužka na oči Graphite v šedomodrém odstínu se hodí především ke světle modrým a šedým očím a bude slušet ženám a dívkám v každém věku. Má čistě přírodní složení a snadno s ní vytvoříte elegantní líčení očí. Obsahuje syté přírodní pigmenty, které dobře drží na místě a zajistí dlouhotrvající výdrž výsledného líčení. Složení je obohaceno o přírodní vosky a oleje, díky kterým se tužka nejen skvěle nanáší, ale zároveň poskytuje pokožce potřebnou péči.

S tužkou na oči ve světlejší šedomodré barvě hravě vytvoříte jemnější i výraznější denní líčení. Na její druhé straně najdete houbičku, se kterou výsledné linky snadno rozetřete. Díky karnaubskému a kandelilovému vosku se tužka dobře nanáší na víčko a během dne se neslívá a nedělá šmouhy. Kombinace mokřadového, mangového a makadamiového oleje s vitaminem E pečuje během dne o jemnou pokožku oka, zvláčňuje ji a chrání před vysušením či podrážděním.

Použití: Tužkou nakreslete linku podél řas horního nebo i dolního víčka. Houbičkou na druhém konci můžete líčení rozetřít pro vytvoření kouřového looku.

Barva: šedá, tyrkysová

Výrobce: Börlind GmbH, D-75365 Calw Německo, https://www.boerlind.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?