BiOOO Akademie Tvořivá dílna

BiOOO Akademie Tvořivá dílna

Zboží je trvale vyřazeno.

Naučíte se vyrábět přírodní svíčky a mýdla, dozvíte se o nich několik zajímavostí a ještě si krásné přírodní produkty odnesete domů a uděláte s nimi radost sobě nebo svým blízkým.

Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Svíčka a mýdlo

 

Běžné, ale přitom podstatné věci, které dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Bez svíčky by naše romantické večery nebyly až tak romantické a nebudeme si nic nalhávat, bez mýdla bychom se k žádné romantice ani nedostali. 

Na našem workshopu si vytvoříte 4 vonné přírodní svíčky a 4 mýdla různých vůní a barev. Workshop probíhá v příjemných prostorách centra Prahy, kdy si v podvečer posedíte s milými lidmi, se kterými vás bude pojit touha učit se novým věcem a užít si klidný večer.

Na co se můžete těšit:

 

  • naučíte se vyrábět přírodní mýdla a svíčky
  • dozvíte se, jaké jsou benefity jednotlivých vosků a jaké vosky při výrobě svíček raději nevyužívat
  • můžete na výrobu svíček využít naše 150 ml sklenice nebo si přinést vlastní oblíbené nádobky
  • sdílíme si své zkušenosti s výrobou domácích produktů

 

Pokud byste rádi zkombinovali oslavu narozenin, rozlučku se svobodou, team building nebo jakoukoli jinou sešlost s výrobou svíček a mýdel, neváhejte se nám prosím ozvat. Domluvíme společně datum, výzdobu i vše ostatní co bude potřeba.

BiOOO Akademie vznikla po záštitou naší firmy BiOOOO.cz. Nabízíme vám tématické workshopy, kurzy a vzdělávání v oblasti kosmetiky a aromaterapie. 

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?