Prohlédněte si vaše seznamy přání

Chimpanzee Tyčinka Energy Apple - Ginger bar 55 g

Chimpanzee Tyčinka Energy Apple - Ginger bar 55 g

Tyčinka Energy Apple - Ginger vás potěší lehce štiplavou chutí zázvoru a sladkých jablek a současně vám dodá energii kdykoliv budete potřebovat. Přirozeně bezlepkové složení je vhodné i pro vegany.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tyčinka Energy Apple - Ginger Chimpanzee vás potěší lehce štiplavou chutí zázvoru a sladkých jablek a současně vám dodá energii kdykoliv budete potřebovat. Výživné složení plné sušeného ovoce, zeleniny a obilovin jí dává nejen skvělou chuť, ale také vynikající výživovou hodnotu.

Tyčinka snadno zažene malý hlad i chutě na sladké díky složení plnému sušených jablek a rýžovému sirupu. Toto přírodní sladidlo obsahuje sacharidy, které se vstřebávají postupně do krve, takže nezpůsobují náhlé propady energie a chutě na sladké. Dále obsahuje vitaminy, minerály a antioxidanty. Dokáže tak, kromě zajištění rychlého nástupu dlouhotrvající energie, snadno doplnit ztracené živiny po namáhavém výkonu.

Ovesné vločky a jáhlovo-rýžové lupínky jsou bohaté na snadno vstřebatelné a lehce využitelné bílkoviny. Ty jsou nezbytné pro budování svalů a jejich regeneraci po fyzickém výkonu. Vločky i lupínky jsou přirozeně bezlepkové, nezatěžují tedy trávicí soustavu a jsou vhodné i pro celiaky.

Výrobce: Monkey Brothers s.r.o., Koliště 639/21 , 602 00, Brno-Zábrdovice, Česká republika , tel: +420 602 778 594

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?