Chimpanzee Tyčinka Energy Dates - Chocolate bar 55 g

Chimpanzee Tyčinka Energy Dates - Chocolate bar 55 g

Skladem > 10 ks

Tyčinka Energy Dates - Chocolate bar Chimpanzee nastartuje vaši energii díky lahodné kombinaci datlí s jemnou čokoládou. Porci kvalitních rostlinných bílkovin zajišťují ovesné vločky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tyčinka Energy Dates - Chocolate bar Chimpanzee nastartuje vaši energii díky lahodné kombinaci datlí s jemnou čokoládou. Porci kvalitních rostlinných bílkovin zajišťují ovesné vločky. Tyčinka je ideální pro regeneraci a doplnění energie po sportovním výkonu, ale i jako zdravá svačinka kdykoliv během dne.

Datle s rýžovým sirupem a ječmenným sladem dodávají tyčince přirozeně sladkou chuť. Sacharidy v nich obsažené se do krve vstřebávají postupně, takže nezpůsobují náhlé propady energie a chutě na sladké. Díky vysokému obsahu vitaminů, minerálů a antioxidantů dokáží snadno doplnit ztracené živiny po namáhavém výkonu.

Ovesné vločky jsou lehce stravitelné, mají velký obsah rozpustné vlákniny, která napomáhá usměrňovat obsah cholesterolu a glukózi v krvi. Dále jsou bohaté na proteiny, nenasycené mastné kyseliny a vitaminy z řady B. Tyto výživné látky jsou nezbytné pro regeneraci svalové hmoty a správné fungování organismu.

Upozornění: Výrobek obsahuje sóju.

Výrobce: Monkey Brothers s.r.o., Koliště 639/21 , 602 00 Brno-Zábrdovice Česká republika, tel: +420 602 778 594, www.chimpanzeebar.com

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Rice Syrup, Roasted Soybeans, Dates (12 %) , Chocolate Chips (Cocoa Mass, Sugar, Cocoa Butter) (11 %) , Whole Oats, Soy Flour, Rice Flour, Glucose Syrup, Fat Reduced Cocoa Powder, Barley Malt Extract, Soy Fat, Evaporated Cane Juice, Barley Malt

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?