Chimpanzee Tyčinka Energy Raisin - Walnut bar 55 g

Chimpanzee Tyčinka Energy Raisin - Walnut bar 55 g

Skladem > 10 ks

Zabalte si tyčinku Energy Raisin - Walnut Bar s rozinkami, vlašskými ořechy a skořicí s sebou na výlet, či do práce. Přikusujte jablíčko a máte dohromady zdravou svačinku, co chutná jako štrúdl.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zabalte si Chimpanzee tyčinku Energy Raisin - Walnut Bar s rozinkami, vlašskými ořechy a skořicí s sebou na výlet či do práce. Přikusujte jablíčko a máte dohromady zdravou svačinku, co chutná jako štrúdl. Kromě skvělé chuti má energetická tyčinka i výborné výživové hodnoty.

Základ tyčinky tvoří ovesné vločky a jáhlovo-rýžové lupínky, které jsou bohaté na snadno vstřebatelné a lehce využitelné bílkoviny. Ty jsou nezbytné pro budování svalů a jejich regeneraci po fyzickém výkonu. Dále mají velký podíl vlákniny, důležité pro bezproblémové zažívání, a vitaminů z řady B, které jsou podstatné pro správné fungování metabolismu.

Přirozeně sladkou chuť dodávají sušené rozinky, rýžový sirup a ječmenný slad. Tato přírodní sladidla obsahují sacharidy, které se vstřebávají postupně do krve, takže nezpůsobují náhlé propady energie a chutě na sladké. Dále obsahují vitaminy, minerály a antioxidanty. Dokáží tak, kromě zajištění rychlého nástupu dlouhotrvající energie, snadno doplnit ztracené živiny po namáhavém výkonu.

Vlašské ořechy jsou skvělým zdrojem nenasycených mastných kyselin, vitaminů rozpustných v tucích a také minerálů. Působí příznivě na nervovou soustavu a jsou skvělým zdrojem zdravých tuků.

Upozornění: Výrobek obsahuje možné alergeny sóju, lepek a ořechy.

Výrobce: Monkey Brothers s.r.o., Koliště 639/21 , 602 00 Brno-Zábrdovice Česká republika, tel: +420 602 778 594, www.chimpanzeebar.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?