Chimpanzee Tyčinka Protein Bar Peanut Butter, bio 45 g

Chimpanzee Tyčinka Protein Bar Peanut Butter, bio 45 g

Tyčinka Protein Bar Peanut Butter je díky svému výživnému složení vhodná nejen k doplnění energie po náročném fyzickém výkonu, ale také jako chutná svačinka kdykoli během dne.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tyčinka Chimpanzee Protein Bar Peanut Butter je díky svému přírodnímu výživnému složení vhodná nejen k doplnění energie po náročném fyzickém výkonu, ale také jako chutná svačinka kdykoli během dne, když vás přepadne neodolatelná touha po něčem sladkém. Díky obsahu arašídů a karamelovo-arašídové pasty má totiž tyčinka skvělou chuť, je bez obsahu přidaných cukrů a tuků, a tudíž snadno stravitelná.  

Tyčinka obsahuje datle, které jsou skvělým prostředkem, jak efektivně zažehnat hlad po náročném fyzickém výkonu. Obsahují mnoho vitaminů, vápník, železo, draslík a ještě dvě další látky. Jednou z nich je tryptofan - aminokyselina, která hraje roli při vytváření hormonu serotoninu, jenž zajišťuje hluboky a klidný spáneki. Druhou z látek je kyselina D-pantothenová, která podporuje psychickou a fyzickou kondici, vitalitu a soustředění.

Obsažený rýžový sirup je bohatý na sacharidy, které se do krve vstřebávají postupně a nezpůsobují kolísání hladiny glukózy v krvi, mající za následek chutě na sladké. Rýžový protein má vysoký obsah esenciálních i neesenciálních aminokyselin, které hrají roli při syntéze bílkovin či regeneraci a růstu svalů.

Upozornění: Obsahuje mléko a ořechy.

Ostatní kategorie: Rostlinné proteiny

Výrobce: Monkey Brothers s.r.o., Koliště 639/21 , 602 00 Brno-Zábrdovice Česká republika, tel: +420 602 778 594, www.chimpanzeebar.com

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Datle1), Rýžový protein1) (20 %) , Rýžový sirup2), Arašídy1) (12 %) , Raw arašídové máslo1), Javorový sirup1)

1) Bio, 2) Ekologické zemědělství

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Nenašli jste to pravé? Co tohle?