Chimpanzee Tyčinka Protein Bar Peanut Butter 45 g

Chimpanzee Tyčinka Protein Bar Peanut Butter 45 g

  • Bez DPH 43 Kč

Tyčinka Protein Bar Peanut Butter je díky svému výživnému složení vhodná nejen k doplnění energie po náročném fyzickém výkonu, ale také jako zdravá a chutná svačinka kdykoli během dne.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tyčinka Chimpanzee Protein Bar Peanut Butter je díky svému přírodnímu výživnému složení vhodná nejen k doplnění energie po náročném fyzickém výkonu, ale také jako zdravá a chutná svačinka kdykoli během dne, kdy vás přepadne neodolatelná touha po nečem sladkém. Díky obsahu arašídů a karamelovo-arašídové pasty má totiž tyčinka skvělou chuť, a proto může směle nahradit různé nezdravé pochutiny.  

Tyčinka obsahuje datle, které jsou skvělým prostředkem, jak efektivně a zdravě zažehnat hlad po náročném fyzickém výkonu. Obsahují mnoho vitaminů, vápník, železo,draslík a ještě dvě další, velmi prospěšné látky. Jednou z nich je tryptofan - aminokyselina, která je nezbytná k vytváření hormonu serotoninu, jenž zajišťuje hluboky a klidný spánek a podporuje dobrou náladu a soustředěnost. Druhou z látek je kyselina D-pantothenová, která podporuje psychickou a fyzickou kondici, vitalitu a soustředění.

Obsažený rýžový sirup je bohatý na sacharidy, které se do krve vstřebávají postupně a nezpůsobují kolísání hladiny glukózy v krvi, které pak má za následek chutě na sladké. Rýžový protein má vysoký obsah esenciálních i neesenciálních aminokyselin nezbytných pro syntézu bílkovin a regeneraci a růst svalů.

Upozornění: Obsahuje mléko a ořechy.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Datle1), Rýžový protein1) (20 %) , Rýžový sirup2), Arašídy1) (12 %) , Raw arašídové máslo1), Javorový sirup1)

1) Bio, 2) Organic agriculture

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: bez lepku, bez palmového oleje, raw, vhodné pro vegany

Výrobce: Monkey Brothers s.r.o., Koliště 639/21 , 602 00 Brno-Zábrdovice Česká republika, tel: +420 602 778 594, www.chimpanzeebar.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?