Chimpanzee Tyčinka Yippee Bar Chocolate - Almonds 35 g

Chimpanzee Tyčinka Yippee Bar Chocolate - Almonds 35 g

  • Značka: Chimpanzee
  • Balení: 35 g
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 30 Kč

Tyčinka Yippee je zdravou pochoutkou pro malé i velké mlsaly. Mléčná čokoláda a oříšky dodávají skvělou chuť a její složení z ní dělá výživnou svačinku na doplnění energie.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tyčinka Yippee Bar Chocolate - Almonds Chimpanzee je zdravou pochoutkou pro malé i velké mlsaly. Mléčná čokoláda a oříšky jí dodávají skvělou chuť a její přírodní složení z ní dělá výživnou svačinku na doplnění energie.

Základ tyčinky tvoří rýžové lupínky, které jsou bohaté na snadno vstřebatelné a lehce využitelné bílkoviny. Ty jsou nezbytné pro budování svalů a jejich regeneraci po fyzickém výkonu. Dále mají velký podíl vlákniny, která je důležitá pro bezproblémové zažívání, a vitaminů řady B napomáhající správnému fungování metabolismu.

Sladkou chuť tyčince dodává rýžový sirup a ječmenný slad, které obsahují sacharidy vstřebávající se pomalu do krve, takže nezpůsobují náhlé propady energie a chutě na sladké. Tato přírodní sladidla také obsahují vitaminy, minerály a antioxidanty. Dokáží tak, kromě zajištění rychlého nástupu dlouhotrvající energie, snadno doplnit ztracené živiny. Obsažené mandle a kokos jsou plné zdravých tuků,  které podporují činnost mozku a stimulují psychickou aktivitu. Navíc, mandle jsou výborným zdrojem hořčíku, důležitým pro správnou činnost svalů a nervů a mírnícím únavu.

Upozornění: Obsahuje sóju a ořechy.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Chocolate Rice Crisps (Rice Flour, Glucose Syrup, Fat Reduced Cocoa Powder, Barley Malt Extract), Rice Syrup, Soy Flour, Milk Chocolate (Sugar, Cocoa Butter, Dried Milk, Cocoa Mass, Emulsifier: Soy Lecithin, Natural Vanilla Flavor), Soy Fat, Barley Malt, Almonds (4,3 %) , Coconut, Cocoa, Caramel, Vegetable Oil, Cocoa Paste (Cocoa, Vegetable Oil, Cocoa Mass), Vegetable Glycerin, Natural Chocolate Flavor

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: bez palmového oleje

Výrobce: Monkey Brothers s.r.o., Koliště 639/21 , 602 00 Brno-Zábrdovice Česká republika, tel: +420 602 778 594, www.chimpanzeebar.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?