Nobilis Tilia Tymián bio b.s.linalool - vyřaz 5 ml

Nobilis Tilia Tymián bio b.s.linalool - vyřaz 5 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 5 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Čistá rostlinná silice z tymiánu působí proti infekcím dýchacího, zažívacího a močopohlavního systému. Posiluje srdeční činnost a rozptyluje špatnou náladu či melancholii.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Tymián bio je čistá přírodní rostlinná silice bez přidaných syntetických látek vyráběná v bio a lékopisné kvalitě. Typická vůně tymiánu je charakteristická intenzivními bylinnými a kořeněnými tóny a má dlouhodobý stimulační efekt na tělo i mysl.

Éterický olej z tymiánu posiluje funkce celého organismu a je zaměřen na jeho psychickou i fyzickou stránku. Působí zejména proti infekcím dýchacího traktu a oceníte jej v období zvýšeného výskytu rýmy a nachlazení. Uvolňuje dýchací cesty a stimuluje vylučování hlenu.

Tymián má vliv také na záněty dýchacího a močopohlavního systému. Působí podpůrně a brání množení bakterií. Zároveň posiluje srdeční činnost a krevní oběh. Zmírňuje i chronické bolesti kloubů a přinásí uvolnění. Rozptyluje špatnou náladu a melancholii.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.