Nobilis Tilia Tymián 5 ml

Nobilis Tilia Tymián 5 ml

  • Bez DPH 123 Kč

Nobilis Tilia Tymián vás oslní svou typickou bylinnou vůní, jenž má silný aromaterapeutický účinek. Tato rostlinná silice je vyráběná v lékopisné kvalitě a je zcela bez dalších přidaných syntetických látek. Komplexní účinek tymiánu oceníte při širokém spektru obtíží.

Éterický olej z tymiánu má silný posilující vliv na funkce celého organismu. Působí zejména proti infekcím, a to především v močopohlavním a zažívacím systému. Jeho přirozený antibakteriální účinek brání množení škodlivých mikroorganismů a napomáhá obnovit rovnováhu vnitřního prostředí.

Tymián také posiluje srdce a činnost oběhového systému. Ulevuje i od dlouhodobých bolestí kloubů, díky čemuž má příznivý vliv při revmatizmu, artróze a dalších obtížích. Používá se při plísňových onemocněních kůže a pomáhá rozptýlit melancholii.

Svěžest a posílení

Vůně éterického oleje z tymiánu obklopí váš domov svými svěžími bylinnými tóny. Tymián výborně neutralizuje nepříjemné pachy a je dobrou univerzální volbou jak do domácnosti, tak na pracoviště. Aroma tymiánu působí na vaše tělo i mysl a hodí se pro dezinfekci vzduchu v místnostech. Chrání tělo proti infekcím a posiluje přirozenou obranyschopnost organismu. 

Pro (nejen) silné srdce

Tymián má celkové posilující účinky na psychickou i fyzickou stránku organismu Díky tymiánu tak bude vaše tělo celkově odolnější proti nemocem a nepříznivým vnějším vlivům. Tymiánová esence také působí na zdraví dýchacího traktu, pomáhá čistit dýchací cesty, uvolňovat je a snižuje otoky sliznic. Je proto ideální v období chřipek a nachlazení.

Proti bolestem

Éterický olej z tymiánu působí také proti bolestem pohybového aparátu. Je velice oblíbený také jako přídavek do masážních olejů a krémů pro svůj blahodárný efekt na pohybový systém. Uvolňuje bolavé svalstvo a klouby, zvyšuje jejich prokrvení a podporuje regeneraci. Zároveň posiluje srdeční činnost a působí proti plísňovým onemocněním.

Objevte kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Dostupnost: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Thymus Vulgaris Oil

Možné alergeny: Thymus Vulgaris Oil

Aromaterapeutické účinky: nachlazení a viróza, onemocnění močových cest, posílení srdeční činnosti, revmatismus a artritida, stres a úzkost, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.