Diochi Uncaria tomentosa (kočíčí dráp) 80 g

Diochi Uncaria tomentosa (kočíčí dráp) 80 g

  • Bez DPH 217 Kč

Bylinný čaj z kočičího drápu aktivně podporuje obranyschopnost organismu, působí proti alergiím a astmatu, pečuje o zdraví kardiovaskulárního systému, stabilizuje vyšší hladinu cholesterolu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bylinný čaj Diochi z kočičího drápu aktivně podporuje obranyschopnost organismu, působí proti alergiím a astmatu, pečuje o zdraví kardiovaskulárního systému, stabilizuje vyšší hladinu cholesterolu. Omezuje vznik krevních sraženin a zánětů uvnitř i vně těla, omezuje riziko vzniku Crohnovy nemoci. Detoxikuje organismus a napomáhá z něj vyplavovat škodlivé látky.

Kočičí dráp (vilcacora) obsahuje množství antioxidantů, které posilují imunitní systém vůči nemocem i jiným nepříznivým vnějším vlivům. Pravidelná konzumace podporuje tvorbu bílých krvinek, upravuje vyšší krevní tlak i hladinu cholesterolu v krvi, eliminuje vznik trombózy i riziko infarktu. Působí skvěle protizánětlivě, pomáhá při revmatismu, astmatu, alergiích, ale i nejrůznějších zánětlivých onemocněních a mykózách.

Deštný prales

Produkt tradiční medicíny

Kočičí dráp je jednou z rostlin velice často využívaných v tradiční peruánské medicíně. Jedná se o rostlinu podobnou liáně, která byl již od pradávna uctívána pro své schopnosti a nazývána svatou rostlinou. Uncaria tomentosa neboli kočičí dráp má komplexní vliv na organismus a díky formě čaje bez přidaných ingrediencí z něj získáte maximum pro své tělo.

Aktivace imunity

Výtažek z kočičího drápu dokáže posílit imunitní systém a chránit proti nepříznivým vlivům prostředí i mikroorganismům cirkulujícím v ovzduší. Čaj z kočičího drápu můžete pít celoročně, ale oceníte jej zejména v období zvýšeného výskytu rýmy či nachlazení či při nadměrném stresu. Kočičí dráp má příznivý vliv na celkovou obranyschopnost organismu a dlouhodobě ji zvyšuje.

Účinná detoxikace

Čaj z kočičího drápu také pomůže vaše tělo očistit a odplavit z něj nadbytečné látky, které jej zbytečně zatěžují. Podporuje vylučování škodlivých látek a stimuluje detoxikaci organismu. Zároveň je přirozeně protizánětlivý, brání vzniku infekcí a zklidňuje již stávající projevy zánětu. Díky tomu působí i při chronických onemocněních, jako je astma či revmatizmus.

Vliv na kardiovaskulární systém

Účinky kočičího drápu jsou ale ještě rozmanitější. Má příznivý vliv na zdraví kardiovaskulárního systému. Onemocnění srdce a cév jsou nejčastější příčinou úmrtí ve vyspělých státech, proto je vhodné se o tuto oblast starat. Kočičí dráp pomáhá normalizovat hladinu cholesterolu , působí proti vzniku krevních sraženin a má příznivý vliv při zvýšeném krevním tlaku.

Příprava: Do 750 ml vroucí vody nasypte a 2-3 lžičky čajové směsi a povařte 2-3 minuty, poté sceďte a dochuťte medem.

Dávkování: Čaj popíjejte během dne až do 17. hodiny. Po 3týdenní kúře udělejte vždy týdenní pauzu, poté můžete opět pokračovat.

Upozornění: Při dlouhodobém a nadměrném užívání může způsobit krátkodobou neplodnost. Neužívejte, pokud máte v těle implantát či jste bezprostředně po transplantaci orgánu.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Uncaria Tomentosa

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Potraviny: jednodruhové

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: DIOCHI spol.s.r.o., Weilova 2/1144, 102 00 Praha 10 Česká republika, www.diochi-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?