Victor Phillippe Ušní svíce 2 ks

Victor Phillippe Ušní svíce 2 ks

Balení obsahuje 2 kusy ušních svící a tělový olej pro lepší aplikaci. Ušní svíčky jsou starodávnou tradicí, která severoamerickým Indiánům sloužila na rituální očistu. Asijské národy už dobrých 900 let využívají tyto znalosti na očistu hlavy, čelních dutin a uší a na posilnění celkového zdraví. Hořením ušní svíčky teplo a účinné rostlinné látky jemně pronikají do ucha a dochází k příjemné regulaci

Balení obsahuje 2 kusy ušních svící a tělový olej pro lepší aplikaci. Ušní svíčky jsou starodávnou tradicí, která severoamerickým Indiánům sloužila na rituální očistu. Asijské národy už dobrých 900 let využívají tyto znalosti na očistu hlavy, čelních dutin a uší a na posilnění celkového zdraví. Hořením ušní svíčky teplo a účinné rostlinné látky jemně pronikají do ucha a dochází k příjemné regulaci tlaku ve vnitřní části ucha. Ušní svíčky se dodnes vyrábějí s láskou a starostlivostí ručně podle staré receptury a z nejlepších surovin, které podléhají pravidelné kontrole. Používání ušní svíčky přináší úlevu např. při bolestech v uších, bolestech hlavy, pocit tlaku v uších.

certifikáty:
vhodné pro: uvolnění tlaku v uších a hlavě
konzistence: svíce
barva: žlutá
balení: plastový obal, papírový přebal

země původu značky: Itálie
charakteristika značky: Italská značka Victor Philippe vznikla koncem 70. let, aby šířila na trhu produkty založené na léčebnývh účincích propolisu. Jejím sídlem se stal zámek ze 17. století v oblasti známé včelařstvím. Již o několik let později přišla společnost na trh s kompletní řadou produktů založených na propolisu, což jí přineslo opravdový věhlas. Pravá revoluce ve společnosti nastala začátkem 90.let, kdy se objevil nový zázrak přírody - Aloe vera. V té době byla Aloe vera téměř neznámou rostlinou a Victor Philippe si ji nechal dovážet z Barbadosu. Později, když trh zaplavily nepříliš kvalitní produkty pochybných značek s nnepřiměřeně vysokou cenou, uzavřela společnost smlouvu s hlavním brazilským producentem vysoce kvalitní Aloe vera. S rozšiřující se základnou zákazníků došlo k přeorganizování struktury společnosti a jejímu přesídlení a povědomí o kvalitě produktů se rozšířilo daleko za hranice Itálie. V našem sortimentu naleznete Aloe vera šťávy, produkty z propolisu a depilační pomůcky Depilette. Některé produkty obdržely certifikát Bio Eco Cosmesi.

kontakt na výrobce:
Victor Philippe S.r.l
Via del lavoro, 30
I - 20060, Pozzo d'Adda
Italia
www.victorphilippe.it

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Užití: vnější

Výrobce: Victor Philippe S.r.l, Via del lavoro, 30, I - 20060 Pozzo d'Adda Itálie, www.victorphilippe.it

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Audiron 30 ml

Bioinformační kapky Audiron mají skvělé protizánětlivé a protivirové účinky. Jsou výborným pomocníkem pro léčbu zánětu středního ucha a zvukovodu, pomáhají při bolestech uší i hlavy.