Mastic spa Ústní voda 400 ml

Mastic spa Ústní voda 400 ml

  • Značka: Mastic spa
  • Balení: 400 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Dodavatel bohužel ruší dovoz značky. Ústní voda speciálně vyvinuta pro citlivé zuby a podrážděné dásně. Obsahuje mastichový olej. Bojuje proti zápachu z úst, posiluje a chrání citlivé dásně, zmírňuje bolest způsobenou podrážděním dásní a vytvář

Dodavatel bohužel ruší dovoz značky.

Ústní voda speciálně vyvinuta pro citlivé zuby a podrážděné dásně. Obsahuje mastichový olej. Bojuje proti zápachu z úst, posiluje a chrání citlivé dásně, zmírňuje bolest způsobenou podrážděním dásní a vytváří 24hodinovou antibakteriální ochranu.

certifikáty: AIAB ICEA
vhodné pro: čištění ústní dutiny
konzistence: tekutá
barva: oranžová
balení: plastový obal s kelímkem

použití: Vypláchněte ústa jedním kelímkem ústní vody.
INCI: Aqua, Alcohol denat., Sorbitol, Poloxamer 407, PEG-40 Hydroganated Castor Oil, Sodium Benzoate, Fragrance, Disodium Edta, Sodium Saccharin, Menthol, Pistacia Lentiscus Mastic Gum, Sodium Phosphate, CI 15985

země původu značky: Řecko
charakteristika značky: Sodis Laboratories jsou výrobcem kosmetiky Mastic Spa, kosmetiky založené na použití mastichy. Sodisova rodina má dlouhou tradici ve využití mastichy pro kosmetiku a ve farmacii. Jejich první lékárna a drogérie byla založena již v roce 1875. Pro vznik značky Mastic Spa měl zásadní význam Ioannis Sodis, průkopník a vizionář, který úspěšně vyvinul první novodobý kosmetický produkt z mastichy, zubní pastu Masticdent. Ta se stala základem dalších řad současné kosmetiky vyráběné v Sodis Laboratories. Masticha je skutečně ojedinělý produkt ve světovém měřítku. Tato pryskyřice stromu řečík lentišek se ve své účinné formě získává na jediném místě na světě, v jižní části ostrova Chios, v oblasti nazývané Mastichochoria. Ještě nikdo spolehlivě nezjistil, proč právě zdejší pryskyřice má takové účinky a proč stejný strom neplodí stejnou surovinu nejen kdekoli jinde na světě, ve Středomoří, ale dokonce ani o pár kilometrů dál mimo specifickou oblast. A tato výjimečnost platí už od starověku, kdy byla masticha ceněna jako přísada jídel, kosmetiky i jako první evropská žvýkačka. Je zmiňována mnohými historiky, obchodoval s ní Kryštof Kolumbus a platila se zlatem. Dnes je na ostrově Chios výrobní závod Sodis Laboratoires.

kontakt na výrobce:
Chios-Kallimasia
Valanas Area 821 00 2
Ag.Minas-Chios
GREECE

webové strány značky:
www.mastic-spa.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?