Jason Ústní voda Nutrismile 473 ml

Jason Ústní voda Nutrismile 473 ml

  • Značka: Jason
  • Balení: 473 ml
  • Certifikáty: LEAPING BUNNY
  • Hodnocení:
  • Info:Zboží je dočasně nedostupné.

Ústní voda Nutrismile pro pravidelnou péči s osvěžující chutí pomeranče a skořice efektivně bojuje proti bakteriím. Chrání před vznikem zubního kazu a dodá dlouhodobý pocit svěžího dechu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jason Ústní voda Nutrismile je skvělým přípravkem pro každodenní ústní hygienu. Ústní voda je výborným doplňkem ke klasickému čistění zubů, obzvláště v místech, kam kartáček nedosáhne. Účinně tak bojuje proti vzniku zubního kazu díky dezinfekčním a antiseptickým vlastnostem. Napomáhá odstranit nežádoucí bakterie v ústní dutině, zabraňuje tak jejich množení, a tudíž i tvorbě zubního plaku.

Tato ústní voda je zcela bez obsahu alkoholu a umělých sladidel. Díky tomu nadměrně nevysušuje dásně a sliznice. Unikátní komplex Ester-C působí jako efektivní ochrana proti zánětlivému onemocnění dásní a snižuje jejich krvácivost v důsledku infekce. Zároveň minimalizuje tvorbu zubního kamene a celkově pečuje o zdravý stav zubů a ústní dutiny.

Osvěžující příchuť skořice a pomerančovníku je velice zajímavou variantou klasických mentolových ústních vod a dodá vám dlouhodobý osvěžující pocit. Účinně chrání proti nepříjemnému zápachu z úst. Díky extraktu z bio Aloe vera a výtažku z heřmánku působí zklidňujícími účinky na citlivé dásně a zmírňuje tak jejich otoky či začervenání. Díky vysoké efektivitě a příjemné svěží chuti je skvělou volbou pro komplexní hygienu dutiny ústní.

Použití: Jelikož se jedná o koncentrát, nařeďte výrobek před použitím v poměru 1:1. Po každém čistění zubů nechte působit 20-30 sekund a vyplivněte. Používejte minimálně dvakrát denně.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

perfektná chuť / Lenka 6. 6. 2017 10:10

Moja prvá ústa voda. Nechcela som také tie agresívne, príliš mentolové. Táto chutí príjemne. Priateľ ju neznáša, je skôr na klasiku, ale ja ju používam fakt rada. Plusom je aj certifikát Leaping Bunny :)

Super ústní voda / Lucie 22. 6. 2016 16:15

Super ústní voda, která mi vyhovuje i svou chutí. Je fakt výborná. Konečně ústní voda, která mi vyloženě nevadí a opravdu mi chutná. Svůj účel plní na 100% a k tomu ta chuť... paráda... a k tomu jako bonus ještě Leaping Bunny certifikát, což je pro člověka kupujícího pouze kosmetiku netestovanou na zvířatech nejlepší certifikát, co může být. Super, super, super. Doporučuji všemi deseti. :-)

jason / Jára 8. 3. 2015 18:41

Zatím nejlepší ústní voda co sem měl. Super příchuť.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?