Batex Váleček vlněný, 020 B/M/R

Batex Váleček vlněný, 020 B/M/R

  • Značka: Batex
  • Balení: 45x16 cm, 0.4 kg
  • Dostupnost: Skladem u dodavatele
  • Produktová řada: Batex WOOL
  • Bez DPH 273 Kč

Praktický váleček v kompaktní velikosti využijete při své každodenní relaxaci. Ihned uvolní namáhané svalstvo a uleví od bolestí. Je plněný stoprocentní ovčí vlnou, jež brání prochladnutí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Batex Váleček vlněný je univerzální produkt s multifunkčním využitím pro vaši každodenní relaxaci. Můžete jej používat na mnoho způsobů ať už doma či v práci. Je skvělou pomůckou pro podložení hlavy a krku při dlouhém sezení či jako podložka pod záda, jenž okamžitě uleví namáhanému svalstvu. Díky své kompaktní velikosti je tento váleček vhodný i pro cestování.

Váleček je plněný stoprocentní ovčí vlnou bez příměsí a kvalitní zpracování z přírodních materiálů mu zaručuje dlouhodobou životnost. Náplň z ovčí vlny je tvarově stálá, díky čemuž nabízí optimální oporu pro vaši hlavu, krk, záda či končetiny. Ovčí vlna se dokáže dynamicky smršťovat či roztahovat podle okolní teploty a dokonale se tak přizpůsobit aktuálním teplotním podmínkám.

Lůžkoviny plněné ovčí vlnou jsou vhodné také pro alergiky díky velmi nízké prašnosti a vrstvě lanolinu, jenž obaluje každé vlákno ovčího rouna  a vytváří prostředí nevhodné pro roztoče. Tento váleček vám uleví od dlouhotrvajících bolestí a je vhodný také při revmatismu, artróze a dalších chronických obtížích. Povrch je vyroben z čisté bavlny, která je prodyšná a příjemná k pokožce. Můžete vybírat z bílé, modré nebo růžové varianty. Vámi zvolenou variantu prosím specifikujte v poznámce objednávky.

Váleček z ovčí vlny nelze prát v pračce. Malé lokální znečištění je možné odstranit ručně pomocí prostředku obsahujícího lanolin. Větší znečištění doporučujeme přenechat odbornému chemickému čištění. Pro lepší udržbu válečku si můžete zakoupit praktický povlak, který lze snadno udržovat.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna

Barva: bílá, modrá, růžová

Lůžkoviny - povrchový materiál: čistá bavlna

Lůžkoviny - výplně: ovčí vlna

Produktové řady: Batex WOOL

Výrobce: BATEX style, Palkovice 57, 739 41 Palkovice Česká republika, www.batex-style.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?