English Tea Shop Vánoční kostka červená

English Tea Shop Vánoční kostka červená

Skladem > 10 ks

Dárková sada porcovaných čajů červená Vánoční kostka kombinuje kvalitní ovocné, zelené i černé čaje s kvalitním kořením, bylinkami a kousky ovoce. V sadě najdete šest různých druhů čaje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dárková sada porcovaných čajů English Tea Shop červená Vánoční kostka kombinuje kvalitní ovocné, zelené i černéčaje s kvalitním kořením, bylinkami a kousky ovoce. Mezi čaji si tak snadno vyberete ten svůj nejoblíbenější. Čaj tvoří jedinečné variace chutí, které vás potěší kdykoliv během dne a zpříjemní vám chvíle odpočinku strávené s přáteli a rodinou.

Sada obsahuje bezkofeinový sladkýrooibos Hřejivé Vánoces kousky pikantního zázvoru, anýzu a také kakaem. S rooibosem je takéSladký šípek & skořice, který je okořeněn lékořicí, hřebíčkem a ovoněný lístky máty společně s chutí višní. Posledním rooibosem v sadě jeKakao & zázvorse sladkou mírně pikantní chutí pražené cikorky, kakaa a kousků jablek.

Svou chutí i obsahem černého čaje vás povzbudí Zázvor & brusinka, která kombinuje štiplavou chuť zázvoru s nahořklou brusinkou, voňavým hřebíčkem a skořicí.Pražený červený chaizahřeje tělo i duši díky skvělé kombinaci koření jako je skořice, zázvor, hřebíček, anýz a mnohé další. Čaj si můžete vychutnat jen tak nebo s mlékem. Svou báječnou vůní vás naladí černý čajKrémová kávase zrnky pražené kávy, kakaem, kousky skořice a jemnou chutí smetany a zpříjemní vám ranní vstávání i odpolední relaxaci.

Save this link to your bookmarks to access the best free online web developer tools and use them every day: html-css-js.com.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody, pro přípravu ovocného a černého čaje použijte horkou vodu, zelený čaj zalijte vodou o teplotě 70 °C. Nechte louhovat 4-5 minut a poté podle chuti oslaďte.

Tip: Sada čajů je skvělým praktickým a originálním dárkem.

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Hřejivé Vánoce: Rooibos, kousky zázvoru, Anýz, muškát, kakao, Přírodní příchuť čokolády, Černý čaj, kousky skořice, Hřebíček, Ženšen, Brusinky, přírodní příchuť brusinek, Přírodní příchuť vanilky Sladký šípek a skořice: Rooibos, kousky skořice, Lékořice, lístky máty, Hřebíček, Šípek, Přírodní příchuť skořice, přírodní příchuť třešně Červené kakao a zázvor: Rooibos, kousky zázvoru, cikorka, kakao, lístky máty, kousky jablka, Přírodní příchuť zázvoru, přírodní příchuť English toffee, přírodní příchuť banánu Krémová káva: Černý čaj, Káva, kakao, kousky skořice, Světlice barvířská, Přírodní příchuť vanilky, přírodní příchuť chai tea, Přírodní příchuť čokolády Pražený červený chai: černý čaj lapsang souchong, kousky skořice, kousky zázvoru, kousky kardamomu, Hřebíček, Anýz, cikorka, přírodní příchuť třešně, Přírodní příchuť granátového jablka

Obal: papírový

Přebal: papírový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?