English Tea Shop Vánoční noc, plechová kazeta

English Tea Shop Vánoční noc, plechová kazeta

Skladem > 5 ks

Černý čaj Vánoční noc vás potěší kořeněnou chutí s jemnými tóny sladké vanilky a vaječného likéru, která zahřeje tělo i duši. Šálek je skvělým společníkem pro dlouhé zimní večery.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Černý čaj English Tea Shop Vánoční noc vás potěšíkořeněnou chutís jemnými tóny sladké vanilky a vaječného likéru, která zahřeje tělo i duši. Kombinace kvalitních čajových lístků s voňavým kořením, kakaem a vanilkou dobře naladí a zpříjemní chvíle odpočinku strávené s přáteli a rodinou.

Ochucený černý čaj vás potěšísytou chutíkoření doplněnou o sladkou voňavou vanilku a lehce hořké kakao. Čajová směs v sobě spojuje lístky čaje spikantní teplou skořicí a hřebíčkem, vanilkovým luskem a kakaem doplněnou a jemnou chuť vaječného koňaku. Dohromady tvoří jedinečnou plnou teplou chuť, která vás povzbudí a příjemně naladí. Šálek čaje je tak skvělým společníkem prodlouhé zimní večery.

Příprava: Čajovou pyramidku zalijte 0,2l čerstvě převařené horké vody a nechte louhovat 2-3 minuty. Poté podle chuti oslaďte medem či třtinovým cukrem.

Tip: Čaj je originálním a praktickým vánočním dárkem.

Ostatní kategorie: Čaje a cukrovinky

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?