English Tea Shop Vánoční sada Červený Santa

English Tea Shop Vánoční sada Červený Santa

Vánoční sada Červený Santa obsahuje čtyři různé druhy černých a zelených čajů. Zpříjemní sváteční chvíle a zároveň ji můžete použít jako dekoraci na vánoční stromeček.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vánoční sada Červený Santa English Tea Shop obsahuje čtyři různé druhy černých a zelených čajů v pyramidkových sáčcích. Zpříjemní sváteční chvíle a zároveň ji můžete použít jako dekoraci na vánoční stromeček.

V sadě Červený Santa najdeme dva druhy zelených a dva černých ochucených čajů. Zelený čaj je zastoupen ve směsi Candy cane, která kombinuje čajové lístky s osvěžující mátou, pomerančovou kůrou, sladkou vanilkou a pikantní skořicí. Tichá noc má hřejivou chuť i vůní díky kombinaci skořice a zázvoru, které jsou zjemněny sladkou chutí růžových lístků a vanilky.

Čaj Irské Vánoce má plnou chuť černého čaje, který je zjemněn přirozeně sladkým rooibosem a voňavou vanilkou. Pikantní směs dělá čest svému jménu, neboť kromě čajových lístků obsahuje množství koření, jako je lékořice, skořice a vanilka, doplněné o voňavý pomeranč.

Příprava: Čajovou pyramidku zalijte 0,2 litru horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-5 minut.

Upozornění: Čaj není vhodný pro osoby s alergií či přecitlivělostí na lékořici.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Candy Cane: lístky máty, Zelený čaj, Pomerančová kůra, Skořice, Pražený ječmen, Vanilkové lusky, Příchuť vanilky, Příchuť smetany, Příchuť máty Tichá noc: Zelený čaj, Skořice, Zázvor obecný, lístky máty, Růžové lístky, Příchuť máty Irské Vánoce: Černý čaj, Rooibos, Zázvor obecný, Skořice, Příchuť vanilky, Příchuť smetany Pikantní směs: Černý čaj, Skořice, Jablko, Lékořice, Pomerančová kůra, Šípek, Vanilkové lusky, Příchuť ananasu, Příchuť karamelu, Příchuť anglického toffee

Možné alergeny: Pomerančová kůra, Pomerančová kůra

Obal: papírový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?