English Tea Shop Vánoční sada Lyžaři a sáňkaři

English Tea Shop Vánoční sada Lyžaři a sáňkaři

  • Značka: English Tea Shop
  • Balení: 12 ks, 24 g
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Certifikáty: BIO
  • Bez DPH 163 Kč

Vánoční sada Lyžaři a sáňkaři English Tea Shop obsahuje čtyři různé druhy kvalitních černých a zelených ochucených čajů v pyramidkových sáčcích. Voňavé čaje zpříjemní sváteční chvíle strávené s rodinou a zároveň je můžete použít jako originální dekoraci na vánoční stromeček.

Sada Lyžaři a sáňkaři obsahuje dvě variace zeleného čaje. Máta-meloun má osvěžující chuť lístků máty a zeleného čaje s pikantními tóny skořice a jemnou vůní melounu. Čaj Jízda na saních kombinuje zelené čajové lístky s aromatickým kořením, jako je skořice, kardamom, hřebíček a muškátový oříšek.

Černé čaje jsou zastoupeny Vánoční směsí, která je plná voňavého exotického koření. Hřejivá skořice s kardamomem, hřebíčkem, muškátovým oříškem, pepřem, zázvorem a pomerančovou kůrou zahřeje tělo i duši. Sladce chutná Perníček, ve kterém jsou černé čajové lístky doplněny skořicí, zázvorem, jablkem a jemnou chutí vanilky a karamelu.

Příprava: Čajovou pyramidku zalijte 0,2 litru horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-5 minut.

Upozornění: Čaj není vhodný pro osoby s alergií či přecitlivělostí na lékořici.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Máta- meloun: Zelený čaj, Skořice, lístky máty, Lékořice, Příchuť melounu Jízda na saních: Zelený čaj, Skořice, Zázvor obecný, Kardamom, Hřebíček, Muškátový oříšek, Pepř černý, Příchuť gravioly, Příchuť pomeranče Vánoční směs: Černý čaj, Skořice, Zázvor obecný, Kardamom, Hřebíček, Muškátový oříšek, Pepř černý, Pomerančová kůra, Příchuť vanilky, Příchuť jablka Perníček: Černý čaj, Skořice, Zázvor obecný, Kardamom, Jablko, Příchuť zázvoru, Příchuť skořice, Příchuť karamelu, Příchuť citronu

Možné alergeny: Pomerančová kůra

Obal: papírový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?