English Tea Shop Vánoční sada Viktoriánský styl I 2013

English Tea Shop Vánoční sada Viktoriánský styl I 2013

  • Značka: English Tea Shop
  • Balení: 4 druhy, 96 ks
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Vánoční čajová kolekce zabalená do krásného dárkového balení obsahuje mix černých, zelených a bílých čajů s bylinami, ovocem a kořením. V balení naleznete 4 různé příchutě čajů. Každá příchuť je v kolekci zastoupena 18 čajovými pytlíky.  Sav

Vánoční čajová kolekce zabalená do krásného dárkového balení obsahuje mix černých, zelených a bílých čajů s bylinami, ovocem a kořením. V balení naleznete 4 různé příchutě čajů. Každá příchuť je v kolekci zastoupena 18 čajovými pytlíky. 

Savory Blend obshuje černý čaj, pražený ječmen, jablka, lékořici, pomerančovou kůru, šípek, vanilku, karamel, smetanové a ananasové aroma. Breakfast Special je pravý cejlonský černý čaj. Holiday Blend obsahuje černý čaj, zázvor, skořici, kardamom, muškátový oříšek, hřebíček, pepř, pomerančovou kůru, aroma vanilky a jablka. Ve směsi Silent Night naleznete zelený čaj, skořici, mátu, zázvor, lístky růže a mátové aroma.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Potraviny: s příchutí

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?