English Tea Shop Vánoční sada Viktoriánský styl II 2013

English Tea Shop Vánoční sada Viktoriánský styl II 2013

  • Značka: English Tea Shop
  • Balení: 4 druhy, 96 ks
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Vánoční čajová kolekce zabalená do krásného dárkového balení obsahuje mix černých, zelených a bílých čajů s bylinami, ovocem a kořením. V balení naleznete 4 různé příchutě čajů. Každá z příchutí je v kolekci zastoupena 18 čajovými pytlíky.&

Vánoční čajová kolekce zabalená do krásného dárkového balení obsahuje mix černých, zelených a bílých čajů s bylinami, ovocem a kořením. V balení naleznete 4 různé příchutě čajů. Každá z příchutí je v kolekci zastoupena 18 čajovými pytlíky. 

Breakfast Special je pravý černý cejlonský čaj. Směs Sleight Ride obsahuje zelený čaj, skořici, zázvor, kardamom, muškátový oříšek, hřebíček, pepř, aroma papáji a pomeranče. Ginger Bred Man obsahuje černý čaj, pražený ječmen, skořici, zázvor, jablko, zázvorové, skořicové a limetové aroma. V příchuti Candy Cane naleznete zelený čaj, mátu, pomerančovou kůru, skořici, praženou cikorku, list jahodníku, vanilku, mátové, kokosové a vanilkové aroma.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Potraviny: s příchutí

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?