Prohlédněte si vaše seznamy přání

English Tea Shop Vánoční sada Zelené ozdoby, bio

English Tea Shop Vánoční sada Zelené ozdoby, bio

Jestli milujete čaje English Tea Shop, ale nevíte, který zvolit, sáhněte po sadě Zelené ozdoby. Obsahuje šest různých čajů, každý po dvou kouscích, které udělají radost i pod stromečkem.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vánoční sada Zelené ozdoby obsahuje šest druhů kvalitních čajových směsí od English Tea Shop. Každý pytlíček s čajem je jednotlivě zabalený do barevné papírové pyramidky. Ty jsou pak naskládané do průhledné krabice s mašlí, která se bude vyjímat pod každým vánočním stromečkem.

Do exotických dálek vás přenese rooibos s kousky pomerančové kůry, vanilkových lusků a kokosovou příchutí, který je okořeněný špetkou hřebíčku. Ovocný pikantní koláč pak voní po jablíčku, malinách, borůvce a brusinkách. Jeho základ tvoří jemný rooibos, který nijak neruší chuť šťavnatého ovoce, a navíc je okořeněný trochou nasládlé skořice. Hřejivá zima obsahuje opět rooibos, který se snoubí s prohřívajícím zázvorem, kořeněným anýzem či něžným muškátovým květem.

Bílá zima přináší rooibos s nevšední příchutí manga a citronové trávy. Je ale doplněný i o sladkou pomerančovou kůru a skořici, která vás v mrazivých dnech krásně zahřeje. Pikantní směs ocení všichni milovníci nasládlých kořeněných čajů připomínajících dalekou Indii. Černý čaj je doplněný o sladkou skořici a lékořici, ale i šťavnaté jablíčko a nezaměnitelnou vanilku. Slavný den je kombinací uklidňujícího heřmánku, jemného šípku, ale i sladké pomerančové kůry. Nechybí v něm ani kořeněné tóny v podobě skořice a lehce nahořklé kakao.

Značka English Tea Shop podporuje bio farmaření a fair trade produkci v 25 zemích světa. Svou výrobou se řadí do kategorie „bezuhlíková“. Veškerý obalový materiál je biologicky odbouratelný a recyklovatelný.

Příprava: Čajovou pyramidku zalijte 0,2 litru horké čerstvě převařené vody a nechte louhovat 3-5 minut.

Upozornění: Čaj "Pikantní směs" obsahuje lékořici. Osoby trpící zvýšeným tlakem by se měly vyhnout jeho nadměrné konzumaci.

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149, Londýn, Velká Británie

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Vanilka, pomeranč & kokos: Rooibos1), Pomerančová kůra1), Hřebíček1), přírodní příchutě, Vanilkové lusky1)Ovocný pikantní koláč: roobios1), jablko kousky1), přírodní příchutě, malina1), Borůvky1), Brusinka1), skořice kousky1)Hřejivá zima: Rooibos1), zázvor kousky1), Anýz1), kakao1), Muškátový květ1), přírodní příchutě Bílá zima: bílý rooibos1), Citronová tráva1), máta listy1), skořice kousky1), mango kousky1), Pomerančová kůra1), přírodní příchutě Pikantní směs: Černý čaj1), skořice kousky1), jablko kousky1), Lékořice1), přírodní příchutě, Pomerančová kůra1), Šípek1), Vanilkové lusky1)Slavný den: Heřmánek1), skořice kousky1), jablko kousky1), kakao1), Šípek1), přírodní příchutě1), Pomerančová kůra1)

1) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Pomerančová kůra, Citronová tráva, Pomerančová kůra, Pomerančová kůra, Pomerančová kůra

Konzistence: sypká

Obal: papírový

Přebal: papírový

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?