Jen 26. 3. bomba výprodej se slevou 15-50 %

English Tea Shop Vánoční strom, plechová kazeta

English Tea Shop Vánoční strom, plechová kazeta

Skladem 3 - 5 ks

Dárková sada porcovaných čajů Vánoční strom obsahuje kombinace organických zelených, černých i bylinných čajů, ze kterých si každý vybere ten svůj oblíbený.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Dárková sada porcovaných čajů English Tea Shop Vánoční strom obsahuje kombinace organických zelených, černých i bylinných čajů, ze kterých si každý vybere ten svůj. Spojení kvalitních čajových lístků s voňavým kořením, sušeným ovocem a bylinkami tvoří jedinečné chutě, které vám zpříjemní dlouhé zimní večery i chvíle strávené s přáteli a rodinou.

V sadě organických čajů můžete sáhout po bylinném čaji Hřejivé Vánoce s lístky roibosu, kousky zázvoru, anýzu a kakaem. Černý čaj Zázvor a brusinka obsahuje kromě kousků ovoce také lékořici, skořici a také zázvor. Bylinný Sladký šípek a skořice spojuje sladký rooibos s lékořicí, skořic, hřebíčkem a dalším voňavým kořením a kousky šípku. Červený pražený chai kombinuje černý čaj s množstvím koření jako je skořice, hřebíček a anýz a jemnou chutí višní a granátového jablka. Bylinný čaj Červené kakao a zázvor má přirozeně sladkou chuť po rooibosu okořeněnou zázvorem a lístky máty, zjemněnou kousky jablek a kakaem.

Černý čaj Káva se smetanou spojuje nejenom čajové lístky ale také pražená kávová zrna s kakaem, kousky skořice a jemnouchutí vanilky. Kořeněné jablko navodí perfektní vánoční atmosféru díky kombinaci kousků jablek se šípkem, ibiškem a množstvím voňavého koření. Zelený čaj Vánoční punč má skvělou chuť díky citronové trávě, ibišku, mátovým lístkům a kouskům zázvoru. Voňavý černý čaj Vánoční noc vás potěší kousky skořice, kakaa, hřebíčků a vanilkových lusků.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody. Pro přípravu bylinného a černého čaje použijte horkou vodu, pro zelený čaj vodu o teplotě 70 °C. Nechte louhovat 3-4 minuty a poté podle chuti oslaďte.

Tip: Sada je praktickým a originálním vánočním dárkem.

Výrobce: The English Tea Shop Ltd, Goswell Road , 137-149 Londýn Velká Británie, www.theenglishteashop.biz

Detailní složení a vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?