Nobilis Tilia Vavřín 5 ml

Nobilis Tilia Vavřín 5 ml

  • Bez DPH 115 Kč

Éterický olej z vavřínu má příznivý vliv na zdraví dýchacích cest, pomáhá při astmatu a chronické bronchitidě. Stimuluje mozkovou činnost, upevňuje sebevědomí a přináší pocit jistoty.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Vavřín je čistý éterický olej z vavřínu vyráběný v lékopisné kvalitě. Olej neobsahuje žádné další přidané syntetické látky tak, aby jeho účinek byl maximální. Jeho svěží jemně bylinná vůně probudí všechny vaše smysly a prohloubí vaši relaxaci.

Vavřín má posilující vliv zejména na dýchací cesty. Je s oblibou využíván při astmatu, chronické bronchitidě a dalších dlouhodobých onemocněních dýchacího traktu. Pomáhá snižovat dráždivost dýchacích cest, zmírňovat jejich otok a udržovat tak jejich průchodnost.

Éterický olej z vavřínu stimuluje mozkovou činnost, pomáhá při problémech s nedostatkem koncentrace a upevňuje sebevědomí. Podporuje ctižádost a dodává pocit vznešenosti. Zároveň účinně ulevuje od svalových a revmatických bolestí a má příznivý vliv také při menopauze a onemocnění močopohlavního traktu.

Intenzivní vůně

Éterický olej Vavřín vás přímo okouzlí svou silnou bylinnou vůní s balzamickými tóny, která vašemu domovu dodá energizující a harmonickou atmosféru. Vavřínový éterický olej účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy a má zajímavý aromaterapeutický efekt na tělo i mysl. Je přirozeně antiseptický a brání množení škodlivých mikroorganismů, díky čemuž jej lze také použít jako přírodní dezinfekci do místnosti. 

Antiseptické vlastnosti

Vavřínový éterický olej dokáže účinně bojovat proti množení bakterií, proto působí nejen preventivně, ale podpoří vás také v období chřipek a nachlazení. Působí příznivě na dýchací cesty, které zprůchodňuje a nechává vás volně dýchat. Působí proti infekcím celého dýchacího traktu a pomáhá proti kašli. Zlepšuje vylučování hlenu a udržuje vás dlouhodobě v lepší kondici. 

Harmonizujte svou duši

Vavřínový éterický olej má významné účinky také na psychickou stránku organismu. Je nazýván přírodním antidepresivem a pomůže i při běžné špatné náladě. Pomáhá harmonizovat a utřídit vaše myšlenky a dodává optimismus a dobrou náladu. Působí proti únavě a poruchám koncentrace, proto je vhodnou variantou nejen domů, ale i na pravcoviště. Zároveň také zmírňuje bolesti a přináší skutečné uvolnění. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 3 let věku. Neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Laurus Nobilis Oil

Možné alergeny: Laurus Nobilis Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.