Nobilis Tilia Vavřín 5 ml

Nobilis Tilia Vavřín 5 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 5 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 115 Kč

Nobilis Tilia Vavřín je čistý éterický olej z vavřínu vyráběný v lékopisné kvalitě. Olej neobsahuje žádné další přidané syntetické látky tak, aby jeho účinek byl maximální. Jeho svěží jemně bylinná vůně probudí všechny vaše smysly a prohloubí vaši relaxaci.

Vavřín má posilující vliv zejména na dýchací cesty. Je s oblibou využíván při astmatu, chronické bronchitidě a dalších dlouhodobých onemocněních dýchacího traktu. Pomáhá snižovat dráždivost dýchacích cest, zmírňovat jejich otok a udržovat tak jejich průchodnost.

Éterický olej z vavřínu stimuluje mozkovou činnost, pomáhá při problémech s nedostatkem koncentrace a upevňuje sebevědomí. Podporuje ctižádost a dodává pocit vznešenosti. Zároveň účinně ulevuje od svalových a revmatických bolestí a má příznivý vliv také při menopauze a onemocnění močopohlavního traktu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Laurus Nobilis Oil

Možné alergeny: Laurus Nobilis Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.