Nobilis Tilia Vetyver 5 ml

Nobilis Tilia Vetyver 5 ml

Éterický olej s posilujícím vlivem na trávicí systém podporuje jeho správnou funkci a ulevuje od chronických bolestí. Pomáhá při depresích, úzkostech a v období zvýšeného stresu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Vetyver je čistý éterický olej bez přidaných syntetických ingrediencí s komplexním vlivem na psychickou i fyzickou stránku lidského organismu. Jeho sladká zemitá vůně s dřevitými tóny probudí vaše smysly a je ideálním společníkem pro chvíle vaší relaxace.

Éterický olej vetyver má příznivý vliv na správnou funkci trávicího systému, podporuje zažívání, funkci žaludku a střev a také vylučování trávicích enzymů. Díky tomu pomáhá při nadýmání, pálení žáhy či plynatosti. Ulevuje od funkčních bolestí břicha a harmonizuje trávení.

Vetyver působí také na psychiku, jeho účinky oceníte zejména při depresích, úzkostech, trémě a nadměrném duševním vypětí. Použití tohoto oleje je vhodné také v obdobích zvýšeného stresu. Vetyver zároveň ulevuje od dlouhodobých bolestí svalstva a kloubů.

Harmonická atmosféra

Vůně éterického oleje Vetyver je velice unikátní a jistě vás příjemně překvapí. V několika málo okamžicích nádherně provoní váš domov a dodá mu jedinečnou atmosféru. Osvěžující aroma s mechovými a kouřovými tóny promění váš domov v útulné místo jako stvořené k odpočinku. Pomůže vám nabrat potřebné síly a dodává energii. 

Uvolnění a relaxace

Vůně vetyveru má příznivý vliv na psychickou stránku organismu. Pomůže vám zastavit se v hektickém dni, zapomenout na drobné běžné starosti a obnovit síly. Vetyver dodává životní energii a má příznivý vliv při poruchách spánku či koncentrace. Pomáhá bojovat proti únavě a je výborným životabudičem. Jeho vůně jistě vzpruží ty, kdo duševně pracují či jsou často vystavováni stresu. 

Podpora trávení

Vetyver okamžitě zklidňuje rozbouřenou mysl a pomůže vám srovnat si myšlenky. Zároveň má také afrodiziakální účinky a dodává energii. Má vliv na správnou funkci trávicího systému a podporuje chuť k jídlu. Působí proti bolestem pohybového aparátu, zejména pak namáhaného svalstva a kloubů a je účinný při revmatizmu, je proto vhodnou součástí masážních olejů. 

Kouzlo aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.