Henné Color Vitalizující šampon, Naturena 200 ml

Henné Color Vitalizující šampon, Naturena 200 ml

Vitalizující šampon vlasy šetrně zbaví nečistot a současně o ně pečuje díky rostlinným výtažkům. Vlasy jsou posíleny a získávají zdravý lesk a pěstěný vzhled.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vitalizující šampon Henné Color Neutrena posiluje jemné oslabené vlasy, navrací jim vitalitu, pružnost a zdravý lesk. Obsažené výtažky z henny a dalších rostlin poškozené vlasy regenerují, vyživují a chrání před opětovným poškozením, ať už od častého barvení, dlouhodobého pobytu na slunci či pravidelné úpravy horkým vzduchem.

Šampon Henné Color posiluje a pečuje o jemné vlasy díky výtažkům z henny, magnólie, slunečnice a mnohých dalších. Henna je bohatá na množství vitaminů a minerálů, které oslabený vlas posilují a vyživují do hloubky. Navrací mu jeho pružnost a zdravý lesk. Kromě toho, henna je výborným pomocníkem v boji proti lupům, zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy a pozitivně působí při alergických reakcích.

Sojový olej v kombinaci s výtažky ze semínek slunečnice chrání vlasy před dehydratací a třepením. Vitalizující šampon šetrně zbaví vlasy i vlasovou pokožku nečistot a současně jim dodá potřebnou výživu, péči a hydrataci. Vlasy získají zpět svou pružnost, sílu i zdravý lesk.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů, jemnou masáží napěňte a opláchněte čistou vodou. Tento postup opakujte, při druhém mytí nechte šampon chvíli působit a až poté smyjte.

Tip: Vitalizující šampon pečuje o vlasy barvené hennou i o nebarvené vlasy.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Šampon rasul 250 ml

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.