Henné Color Vitalizující vlasová maska, Naturena 200 ml

Henné Color Vitalizující vlasová maska, Naturena 200 ml

Vitalizující maska Henné Color Naturena pečuje o suché poškozené vlasy, posiluje je, navrací jim pružnost a vitalitu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vitalizující maska Henné Color Naturena pečuje o suché poškozené vlasy, posiluje je, navrací jim pružnost a vitalitu. Obsažené rostlinné výtažky činí vlas odolnějším, pevnějším a na pohled i dotek jemnějším a chrání ho před poškozením v důsledku opakovaného barvení, častého fénování i dlouhodobého pobytu na slunci.

Rostlinné výtažky z květů magnolie a cedru posilují vlas i vlasový kořínek, posilují ho a regenerují. Vlasy jsou tak odolnější, pevnější a získávají zpět svůj zdravý vzhled a pružnost. Obsažené výtažky také působí proti stárnutí vlasu, uzamykají v něm tolik potřebnou hydrataci a také posilují vlasový kořínek.

Vitalizující vlasová maska Naturena regeneruje poškozené vlasy i dehydratovanou vlasovou pokožku, chrání je před nepříznivými vnějšími vlivy a zároveň napravuje již napáchané škody. Vlasy jsou tak pevnější, zdravější a ochráněny před opětovným poškozením.

Použití: Malé množství masky rovnoměrně naneste do délek umytých vlhkých vlasů a nechte působit alespoň 5 minut. Vydatně opláchněte vodou a vlasy upravte podle zvyku.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte vitalizující masku v kombinaci s ostatními produkty z řady Henné Color Naturena.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?