Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červen.

Terranova Health Vitamin B12, Komplex

Terranova Health Vitamin B12, Komplex

379
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Doplněk stravy vhodný i pro vegany obsahuje kromě vitaminu B12 ve formě methylcobalaminu také výtažky z pampelišky či zázvoru.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Vitamin B12 Komplex od Terranove Health představuje doplněk stravy vhodný i pro vegetariány a vegany. Neobsahuje želatinu, laktózu ani přidané cukry či barviva. Kromě vitaminu B12 v něm najdete výtažky z pampelišky, červené řepy nebo zázvoru, které jsou šetrně vysušené mrazem a představují bohatý zdroj různých minerálních látek a vitaminů.

Vitamin B12 je vhodné doplňovat zejména při dodržování vegetariánské a veganské stravy. Vitamin B12 přitom přispívá k normální krvetvorbě, příznivě ovlivňuje činnost imunitního či nervového systému a přispívá k udržení celkové tělesné vitality. V kapslích je obsažen je formě Methylcobalaminu, a tudíž je optimálně a snadno využitelný naším organismem.

Kapsle obsahují také výtažek z petrželky, který pozitivně ovlivňuje činnost ledvin. Pampeliška pak příznivě působí na celý močový systém a trávení. Ve složení dále najdete také červenou řepu nebo zázvor, který napomáhá optimální činnosti kardiovaskulárního systému, a kromě jiného se také podílí na vyrovnávání hladiny krevního cukru.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli denně spolu s jídlem.

Upozornění: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu a není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Mozek a krevní oběh, Psychika, Imunitní systém

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie , tel: +44 (0)1535 611446

Z blogu (2)

Doplňte si zdraví

Období odpočinku

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: