Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Terranova Health Vitamin D3 pro děti

Terranova Health Vitamin D3 pro děti

319
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Kapsle s vitaminem D3 jsou speciálně určené pro děti, a kromě tohoto vitaminu obsahují také spirulinu, koriandr a dýňová semínka.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(4)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Doplněk stravy Terranova Health s obsahem vitaminu D3 je na míru ušitý dětem. Obsahuje nižší dávky vitaminu D3 i výtažků z koriandru, dýňových semínek a spiruliny. Samotné kapsle jsou pak vyrobené z rýžových otrub a neobsahují laktózu, lepek ani sóju a nejsou nijak doslazované.

Vitamin D3 (cholecalciferol) je jednou z forem vitaminu D. U dětí hraje roli při normálním vývoji kostí, zubů a svalů. Kromě toho napomáhá optimálnímu vstřebávání a využití minerálních látek, a to konkrétně vápníku a fosforu. Vitamin D má ale příznivé účinky na činnost imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk.

Kapsle s vitaminem D3 dále obsahují bylinné výtažky sušené mrazem. Ty si díky tomuto šetrnému zpracování zachovávají vysoký podíl účinných látek. Koriandr pozitivně ovlivňuje například trávení, či nervový systém a spolu s dýňovými semínky napomáhá správné činnosti močového ústrojí. Spirulina pak pomůže u děti povzdubit imunitu a také působí jako ochrana buněk před vlivem oxidačního stresu.

Dávkování: Dětem od 4 do 12 let podávejte 1 kapsli denně spolu s jídlem. Dětem, které mají problém s polykáním tablet, můžete obsah kapsle nasypat do džusu, smoothie či jogurtu.

Upozornění: Kapsle nejsou určeny pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Vitaminy a minerály

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie , tel: +44 (0)1535 611446

Z blogu (4)

Doplňte si zdraví

Hurá na sluníčko! Důležitá fakta o vitaminu D

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Období odpočinku

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: