SANTE Vlasová kúra Expres, mango, 2 v 1 150 ml

SANTE Vlasová kúra Expres, mango, 2 v 1 150 ml

Expres vlasová kúra s mangem pečuje o vlasy hned dvakrát. Usnadňuje rozčesávání vlasů a zaceluje jejich strukturu, současně vlas posiluje a chrání jej.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Expres vlasová kúra SANTE s mangem pečuje o vlasy hned dvakrát. Usnadňuje rozčesávání vlasů a zaceluje jejich strukturu, současně vlas posiluje a chrání jej. Složení bohaté na rostlinné oleje a extrakty pečuje o všechny typy vlasů, dodává jim lesk a vitalitu, udržuje vlas pružný a odolnější vůči třepení.

Vlasová kúra intenzivně pečuje o vlasy, splňuje funkci kondicionéru i výživné masky, aniž by vlasy zatížila či umastila. Kúra usnadňuje rozčesávání i úpravu vlasů díky obsahu mangového másla a brokolicového oleje. Ty poškozenou strukturu uhlazují a zacelují ji, současně vlasům dodávají potřebnou výživu a vitaminy. O lesk a zdravý vzhled vlasů se postarají extrakty z kopřivy, které pečují nejenom o vlas, ale i pokožku hlavy, kterou zklidňují a eliminují případná podráždění. Vlasová expres kúra dodá všem typům vlasů během pár minut vše potřebné a zanechá je lesklé, zdravé a pružné.

Použití: Malé množství aplikujte do délek vlhkých ručníkem vysušených vlasů a nechte působit 2-3 minuty. Poté vydatně vypláchněte čistou vodou a vlasy upravte podle zvyku. Používejte podle potřeby 1-2 týdně.

Typy vlasů: jemné vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce: SANTÉ Naturkosmetik GmbH, Zur Kräuterwiese, 31020 Salzhemmendorf Německo, www.sante-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?