ESI Vlasový a tělový šampon Aloe vera, Aloe Dermal 200 ml

ESI Vlasový a tělový šampon Aloe vera, Aloe Dermal 200 ml

  • Bez DPH 254 Kč

Univerzální sprchový šampon pečuje o pokožku celého těla i o vlasy díky obsahu zklidňujících rostlinných výtažků a olejů. Jemné složení bez přidané chemické parfemace pleť šetrně myje a zjemňuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Univerzální sprchový šampon ESI pečuje o pokožku celého těla i o vlasy díky obsahu zklidňujících rostlinných výtažků a olejů. Jemné složení bez přidané chemické parfemace pleť šetrně avšak účinně myje, zjemňuje a zároveň chrání před podrážděním i dehydratací.

Jemný vlasový a tělový šampon pečuje o celé tělo díky vysokému podílu brutnákového a řepkového oleje a také výtažkům z Aloe vera. Všechny tyto látky mají skvělé výživné a zklidňující schopnosti, pokožku zjemňují, hydratují a chrání před podrážděním i začervenáním. Obzvlášť Aloe má výborné léčivé účinky i na tu nejcitlivější pleť, harmonizuje ji a chrání před opětovným podrážděním. Jemný sprchový šampon pokožku celého těla spolehlivě myje a zároveň ji zanechává jemnou, pružnou a vyživenou.

Použití: Malé množství šamponu aplikujte na navlhčenou pokožku celého těla i na vlasy a lehkou masáží napěňte. Poté vydatně opláchněte čistou vodou. Šampon je vhodný pro každodenní použití.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?