Farfalla Kondicionér divoká růže 30 ml

NEJSOU URČENY PRO PRODEJ, ALE ROZDÁVAT K VĚTŠÍM NÁKUPŮM FARFALLY!

Farfalla Kondicionér divoká růže 30 ml

NEJSOU URČENY PRO PRODEJ, ALE ROZDÁVAT K VĚTŠÍM NÁKUPŮM FARFALLY!

Kondicionér s výtažky z divoké růže a směsí nejúčinnějších olejů, jako je jojobový či makadamiový, usnadňuje rozčesávání, pečuje o strukturu vlasového vlákna a zanechává vlasy zářivě lesklé a uhlazené.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: NEJSOU URČENY PRO PRODEJ, ALE ROZDÁVAT K VĚTŠÍM NÁKUPŮM FARFALLY!

Farfalla Vlasový kondicionér divoká růže jemně, avšak šetrně pečuje o všechny typy vlasů, dodává jim hloubkovou výživu a napomáhá navrátit jim přirozeně zdravý vzhled. Usnadňuje rozčesávání, obnovuje texturu vlasového vlákna a ochraňuje vlasy před nepříznivými vnějšími vlivy, jako je horký vzduch při fénování a další tepelná úprava vlasů včetně žehlení či kulmování.

Díky složení ze směsi kvalitních přírodních olejů dodává kondicionér vlasům všechny potřebné složky výživy, aniž by je jakkoliv zatížil či namáhal. Vzácný makadamový olej vyniká svými jedinečnými regeneračními účinky jak v péči o pokožku, tak o vlasy. Obsahuje vitaminy A, B a E a velké množství prospěšných omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin. Má silné antioxidační účinky a napomáhá udržet ve vlasech přirozenou vlhkost.

Olivový a jojobový olej poskytují vlasům potřebnou výživu a uhlazení. Vlasy si zachovávají objem a přirozenou lehkost, zároveň jsou však revitalizované a sametově hebké. Přírodní složení s vysokým obsahem stopových prvků a rostlinných výtažků podporuje zdravý růst vlasů a napomáhá regenerovat jejich strukturu. Díky tomu vrací vlasům jejich přirozenou krásu a oslnivý lesk.

Použití: Naneste na vlhké šamponem umyté vlasy množství velikosti lískového oříšku, nechte působit 1-3 minuty a důkladně opláchněte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?