Eubiona Vlasový styling gel limetka a kofein, Hair 125 ml

Eubiona Vlasový styling gel limetka a kofein, Hair 125 ml

Vlasový stylingový gel s limetkovým extraktem a kofeinem pro přirozenou fixaci, který drží tvar i při nepříznivém počasí. Přírodní složení nenarušuje strukturu vlasu, naopak o starostlivě pečuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

 Vlasový stylingový gel Eubiona s limetkovým extraktem a kofeinem pro přirozenou fixaci vlasů a účes, který drží tvar i při nepříznivém počasí. Přírodní složení vlasy nenarušuje, naopak o ně starostlivě pečuje. Vyživuje a vitalizuje konečky vlasů, stimuluje vlasové kořínky a napomáhá tak rychle rostoucím, kvalitním vlasům.

Kofein má nejen skvělé povzbuzující účinky při vnitřním užití v podobě kvalitní ranní kávy, ale blahodárně také působí i na vlasové folikuly. Prokrvuje je, revitalizuje a regeneruje, což urychluje růst vlasů, zlepšuje jejich kvalitu a zamezuje jejich předčasnému vypadávání ve větším množství.

Ovocný extrakt z limetky má vysoký obsah vitaminu C, vitaminů z řady B a dalších minerálních látek, které jsou výbornými antioxidanty a napomáhají obnově buňek. Dále obsahuje alfa hydroxylové kyseliny, jenž také přispívají k ochraně buněk tím, že absorbují, nebo ničí volné radikály. Zároveň dokáží stabilizovat stav kolagenu a elastinu. Tyto buněčné složky udržují pevnost a pružnost vlasů i pokožky. Ovocné kyseliny uhlazují povrch vlasů, které jsou pak krásně jemné a zdravě lesklé. 

Použití: Naneste na vlasy a pomocí hřebenu či prstů je vytvarujte do účesu dle Vašich představ.

Výrobce: Hergestellt fur Claus GmbH, 76532 Baden-Baden Německo, www.eubiona.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?