Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

SANTE Vlasový vosk Natural Wax 50 ml

SANTE Vlasový vosk Natural Wax 50 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Přírodní stylingový vosk s obsahem vyživujícího kokosového oleje pro závěrečnou úpravu účesu. Pečuje o konečky vlasů díky včelímu vosku a sezamovému oleji, a zanechává vlasy pružné a lesklé.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vosk Natural Wax SANTE je přírodním produktem určeným pro styling a konečnou úpravu účesu. Nabízí silnější zpevnění. Dodá vlasům lesklý finish, avšak se zachováním struktury a pružnosti vlasů. Bio kokosový olej dodává vosku jak neodolatelnou jemnou vůni, tak silně vyživující účinky, které pečují o vlasy a zároveň pomáhají působit proti roztřepeným konečkům.

S obsahem včelího vosku pro snadnější úpravu a tvarování účesu dodává vlasům pružné zpevnění a hydratační péči. Včelí vosk pomáhá vyhladit povrch vlasového vlákna, čímž vlasy získávají zářivý lesk a vitalitu.

Směs kvalitních přírodních olejů včetně sezamového a jojobového poskytuje vlasům pěsticí účinky po celé jejich délce. Díky snadnému použití a hedvábně jemné textuře je stylingový vosk vhodný pro všechny typy účesů a dává vlasům přirozený tvar bez nadměrného zatížení.

Použití: Malé množství produktu aplikujte konečky prstů na suché vlasy.

Barva: žlutá

Výrobce: SANTÉ Naturkosmetik GmbH, Zur Kräuterwiese , 31020 , Salzhemmendorf, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?