Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

SANTE Vlasový vosk Natural Wax 50 ml

SANTE Vlasový vosk Natural Wax 50 ml

Přírodní stylingový vosk s obsahem vyživujícího kokosového oleje pro závěrečnou úpravu účesu. Pečuje o konečky vlasů díky včelímu vosku a sezamovému oleji, a zanechává vlasy pružné a lesklé.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Vosk Natural Wax SANTE je přírodním produktem určeným pro styling a konečnou úpravu účesu. Nabízí silnější zpevnění. Dodá vlasům lesklý finish, avšak se zachováním struktury a pružnosti vlasů. Bio kokosový olej dodává vosku jak neodolatelnou jemnou vůni, tak silně vyživující účinky, které pečují o vlasy a zároveň pomáhají působit proti roztřepeným konečkům.

S obsahem včelího vosku pro snadnější úpravu a tvarování účesu dodává vlasům pružné zpevnění a hydratační péči. Včelí vosk pomáhá vyhladit povrch vlasového vlákna, čímž vlasy získávají zářivý lesk a vitalitu.

Směs kvalitních přírodních olejů včetně sezamového a jojobového poskytuje vlasům pěsticí účinky po celé jejich délce. Díky snadnému použití a hedvábně jemné textuře je stylingový vosk vhodný pro všechny typy účesů a dává vlasům přirozený tvar bez nadměrného zatížení.

Použití: Malé množství produktu aplikujte konečky prstů na suché vlasy.

Barva: žlutá

Výrobce: SANTÉ Naturkosmetik GmbH, Zur Kräuterwiese , 31020 , Salzhemmendorf, Německo

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Věra 21. 5. 2018 09:02

Zoufalá jsem hledala náhradu za toxické stylingové přípravky na mé krátké vlasy. Bohužel se nepovedlo, i když jsem dala malé množství, vlasy byly pouze "mastné" ale o stylingu nemůže být řeč.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?